10 שנות מאסר לגבר שניסה לרצוח את אשתו

תושב נתניה בן 82, שחשד כי אשתו בת ה-65 בוגדת בו עם גברים אחרים ניסה לרצוח אותה באמצעות סכין קצבים וגרזן בזמן שישנה. בית המשפט המחוזי בלוד גזר עליו 10 שנות מאסר וקבע כי ישלם לאשתו פיצויים בסך 40 אלף שקלים

תקף אותה באמצעות סכין וגרזן. ארכיון (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בלוד גזר היום (א') 10 שנות מאסר על תושב נתניה בן 82, שניסה לרצוח את אשתו בת ה-65 בדקירות סכין קצבים וגרזן בעודה ישנה. הוא דקר את אשתו ארבע פעמים בראשה ופעם נוספת בירך. הקשיש טען בבית המשפט כי יש להתחשב בגילו המבוגר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ניסיון הרצח אירע בסוף חודש אפריל בשנת 2012, אז על פי כתב האישום תקף הגבר את אשתו בדירתם בנתניה באמצעות סכין וגרזן, לאחר שחשד בה כי היא בוגדת בו עם גברים אחרים.

בעקבות זעקותיה של האישה, בתם של השניים, שישנה באותה שעה בחדר אחר בדירה, נכנסה במהירות לחדר וניסתה למנוע מאביה להמשיך במעשיו תוך כדי שהיא מורה לאמה לעזוב את המקום.

האם הצליחה להימלט מהבית וטופלה על ידי צוותי הצלה שהוזעקו למקום על ידי הבת. היא פונתה לבית החולים, שם התברר כי נגרמה לה חבלת ראש וכן פצעים בלחיה השמאלית ובירכה השמאלית. האם נזקקה לניתוח דחוף בראשה ואושפזה במשך יותר מחודשיים בבית החולים. הצלקות הקשות בראשה ובפניה יישארו לתמיד. 

בנוסף לעונש המאסר הממושך, בית המשפט קבע כי הבעל ישלם פיצויים לאשתו בסך 40 אלף שקלים.