טל מור ישלם פיצויים בסך מיליוני שקלים למשפחת שניאור חשין ז"ל

הצעיר שדרס למוות את רוכב האופניים ישלם למשפחתו מיליוני שקלים, במסגרת הסכם פשרה שאושר בבית המשפט המחוזי בלוד. מור, שדרס והפקיר את חשין, נשלח בשנת 2011 ל-12 שנות מאסר

טל מור, שהורשע בדריסת ובהפקרת רוכב האופניים שניאור חשין ז"ל בשנת 2010,  ונכלא ל-12 שנה, יפצה את משפחתו של חשין במיליוני שקלים - כך נודע לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר משפט אזרחי שנמשך כשנתיים, הגיעו בשבוע שעבר טל מור ומשפחתו של שניאור חשין ז"ל להסכם פשרה, שבמסגרתו יפצה טל מור באמצעות חברת הביטוח שלו, את המשפחה בסכום שעומד על מיליוני שקלים בודדים.

בית המשפט המחוזי בלוד קיבל ואישר את הסדר הפשרה, וקבע שטל מור וחברת הביטוח יאלצו להעביר את הסכום ב-30 הימים הקרובים. עורכי הדין של משפחת חשין, גיורא אבן צור ואביתר קציר, אישרו את הידיעה אך סירבו להתייחס לפרטי ההסדר.

למעט המאסר, נגזרו על מור בשנת 2011 שנתיים מאסר על תנאי, הוחלט לשלול את רישיונו ל-20 השנים הבאות וכן נגזר עליו כבר אז תשלום פיצויים למשפחת חשין בסך 30 אלף שקלים. "יש להחמיר בעונשם של נהגים תחת השפעת סמים ואלכוהול", אמר השופט זכריה כספי עם הקראת גזר הדין. "אדם נורמטיבי אינו מתיר אדם להתבוסס בדמו בכביש".