עדויות: שולה זקן ועד המדינה שמואל דכנר ניהלו יחסים רומנטיים

עדויות חדשות ומפתיעות במשפט הולילנד מצביעות על מערכת יחסים רומנטית שייתכן והתנהלה בין שולה זקן לבין מי ששימש כעד המדינה, שמואל דכנר. נהגו של דכנר: "הוא היה נפגש איתה במלון בירושלים והייתי מחכה לו למטה"

זקן במהלך המשפט. ניהלה רומן עם דכנר? (חדשות 2)

האם שולה זקן ניהלה רומן עם עד המדינה בפרשת הולילנד? מעדויות שניתנו לאחר פטירתו של עד המדינה במשפט, והותרו לפרסום היום (ה'), עולה כי בין שולה זקן ושמואל דכנר המנוח היו יחסים קרובים במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זקן העידה במשפט כי בינה לבין דכנר היו "יחסים מיוחדים", אך לא דיברה במפורש על רומן ביניהם. דכנר, לעומת זאת, העיד כי זקן ביקשה שיאמר כי הייתה אהובה שלו, במקרה שיידרש לתת הסבר מדוע רכש עבורה תכשיטים.

הבוקר, לאחר שזקן הסירה את התנגדותה לפרסום עדויות המתייחסות ליחסים אינטימיים בינה לבין עד המדינה, הותרו לפרסום עדויותיהם של העוזרת האישית של דכנר, נהגו ואביגדור קלנר, שהיה חברו הקרוב, על מערכת היחסים בין השניים.

נהגו של דכנר: "הוא היה נפגש עם שולה במלון, ואני הייתי מחכה למטה"

היה נפגש עם שולה במלון. עד המדינה המנוח (חדשות 2)
נהגו של דכנר, עופר לוי, העיד כי שמע את דכנר קורא לשולה בשמות חיבה והיה עד לפגישות ביניהם בבית מלון. "אני זוכר לפחות פעם אחת בבית מלון בירושלים, כשהמתנתי לו בלובי שלוש שעות והוא נפגש איתה בחדר", העיד לוי. "זה קרה באמצע עבודתי". עוד העיד עופר כי דכנר לקח את זקן למסעדות בתל אביב ובירושלים, וכי השניים היו נפגשים עם "חיבוק ונשיקה".

שרון פוחס, העוזרת של דכנר, אישרה כי דכנר וזקן נהגו להיפגש ולשוחח רבות והעידה כי בשליחותו של דכנר, הייתה מתקשרת לזקן. לדבריה, כשדכנר שוחח עם זקן, הוא היה מתבטא בצורה שונה מאשר עם אחרים שעמם ניהל עסקים.

גם חברו של דכנר, אביגדור קלנר, ששימש כבעל מניות בחברת הולילנד פארק ונאשם אף הוא בשוחד, ציין כי בין השניים היה רומן, אך הוא לא אמר זאת במשטרה כי לא רצה לפגוע בה. "שיערתי שאולי הם היו חברים טובים, אז הם לא הרפו ממני ימים ארוכים", העיד. "דכנר אמר לי בפירוש שהייתה להם מערכת יחסים רומנטית, לא פעם אחת".