אישום: אנס את בתו במשך ארבע שנים

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתב אישום חמור נגד תושב ביתר עילית, הנאשם כי אנס את בתו במשך ארבע שנים, מאז שהייתה בת תשע. מכתב האישום עולה כי האב נהג לתקוף את בתו גם בשעה שאחיה היו נוכחים בחדר

אישום: אנס את בתו במשך 4 שנים. אילוסטרצי (AP)

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש היום כתב אישום מזעזע נגד תושב ביתר עילית בגין עבירות של אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בבתו במשך ארבע שנים, מאז שהייתה בת תשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי כתב האישום עולה כי מעשיו של האב החמירו בהדרגה, עד למצב שבו נהג לבצע בה עבירות מין בתדירות של מספר פעמים בשבוע. האב נהג לישון בחדר הילדים, שם לנה המתלוננת ביחד עם ששת אחיה.

בין היתר נהג האב לגשת למיטתה של המתלוננת בשעת לילה, להפשיט את בגדיה ולבצע בה את זממו, וזאת גם כשילדיו האחרים ישנים בחדר. כשהיה אחד מהם מתעורר, היה הנאשם צועק עליו להסתובב ולחזור לישון.

עוד עולה בכתב האישום שהאב גרם לבתו לדימום ולכאבים עזים בפי הטבעת וכי נהג להתנהג באופן אלים ואכזרי כלפי ילדיו ואשתו ולהכות אותם באופן קבוע.

"על מנת לחמוק מפגיעתו המינית של הנאשם, נהגה המתלוננת ללכת לישון מדי פעם במיטת אמה, או לעשות שימוש בצמר גפן כדי שהנאשם יחשוב שהיא במחזור", נכתב בכתב האישום. "הנאשם נהג להרים את צמר הגפן, כדי לבדוק אם אכן יש עליו דם מחזור".