רועי אוחנה יואשם ברצח אמו בתחילת השבוע הבא

כתב אישום חמור בגין רצח, ניסיון רצח וגרימת חבלה יוגש ביום ראשון לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד רועי אוחנה, תושב קריית אתא בן 25. אוחנה חשוד כי לפני כשבועיים וחצי, דקר למוות את אמו, פצע את חברתו ותקף שני עוברי אורח נוספים במהלך מנוסתו

הפרקליטות תגיש ביום ראשון הקרוב לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום חמור נגד רועי אוחנה, תושב קריית אתא בן 26, בגין רצח, ניסיון רצח וגרימת חבלה. אוחנה חשוד כי לפני כשבועיים וחצי רצח את אמו בדקירות סכין, פצע את חברתו ולאחר מכן תקף שני עוברי אורח במהלך מנוסתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום שיוגש עולה כי אוחנה הגיע עם חברתו לביתה של אמו, בתיה אוחנה, ברחוב אביגדור עשת בעיר. במהלך הביקור התפתח עימות בינו לבין חברתו והוא ניסה לדקור אותה. אמו, שניסתה להפריד בין השניים, נקלעה לוויכוח ונדקרה למוות. החברה נפצעה באורח בינוני-קשה.

לאחר שדקר את שני הנשים, נמלט אוחנה מהזירה בנסיעה, אך אז התנגש ברכב אחר. בין אוחנה לבין יושבי הרכב התפתח עימות מילולי, במהלכו דקר אותם ופצע את שניהם באורח קל, ולאחר מכן נמלט מהמקום רגלית.

@0022

"הרגשתי בן ואח חורג"

אוחנה נעצר בשטח פתוח סמוך לקריית אתא ותחילה הכחיש כל קשר למעשים, אך כעבור מספר ימים הודה ואף שחזר את מסע האלימות. גורם במשטרה סיפר כי בחקירתו טען אוחנה שביצע את המעשים על רקע רומנטי, לאחר שהתעוררו בו ספקות בנוגע למידת נאמנותה של חברתו אליו. "עשיתי זאת כי חשבתי שהיא בוגדת בי". לדבריו, הוא רצה להיפרד ממנה וניסה לדקור אותה, כשאמו, שניסתה להפריד בין השניים - נקלעה לוויכוח . "הרגשתי בן ואח חורג", אמר אוחנה לשוטרים.

שני יגודניק, חברתו של אוחנה, אמרה לאחר האירוע ממיטתה בבית החולים כי היא אינה שונאת אותו או כועסת עליו. בשיחה עם עיתונאים היא ניסתה לשחזר את החוויה הטראומתית שעברה וסיפרה כי "רועי הוא בחור נורמלי וטוב שהתייחס אליי יפה". כשנשאלה אם היו לו התקפות עצבים, השיבה: "כמו כל בן אדם אחר, לא משהו חריג".

"אנחנו נמצאים בתוך סערה אין לנו הסבר מה עבר בראשו של רועי, איבדנו את אמי", סיפר אחיו, חי אורגל. הוא אמר כי לא היו כל סימנים מקדימים שיכלו להעיד על אסון מתקרב. "אנחנו לא יודעים על אירוע מקדים שהיה יכול להוביל למסע הטירוף הזה". חי תיאר את אחיו כאדם שמח, צעיר ואנרגטי, שחלם ללמוד מנהל עסקים. אתמול דווח כי אחד מכיווני החקירה שנבדקים הוא שרועי רצח את אמו כהמתת חסד בשל מחלתה הקשה, אך אחיו מבהיר: "כשקיבלנו עדכון שאמא התגברה על המחלה הוא היה הכי שמח".