אישום: נתן לבת 98 לנהוג בפראות

סרטון שצולם לפני מספר שנים והועלה לאחרונה לאתר הסרטונים הפופולארי יו-טיוב, הביא את חוקרי המשטרה להגיש כתב אישום נגד צעיר מהוד השרון שתיעד יחד עם חברו את סבתו הקשישה כשהיא נוהגת ברכב. "היא השתעשעה מזה", אמר בשיחה עם חדשות 2

סרטון שהעלו שני צעירים ליו-טיוב שבו נראית סבתו הקשישה של אחד מהם נוהגת במכונית מבלי שהיא מצליחה לראות כלל את הדרך, הסתיים בכתב אישום: במשטרת התנועה אמרו כי אחד הצעירים ישב ליד הקשישה שאין לה רשיון - ונהג במקומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון "סבתא עושה צלחות" שהועלה באמצע החודש לאתר הסרטונים הפופולארי, כבר רשם אלפי צפיות. זהו סיפור עצוב על בחור צעיר, דוד מזון, שבעזרת חבר תיעד את סבתו, בת 98 - כשהיא נוהגת ברכב.  בפועל, הקשישה אינה עושה דבר.

בכתב אישום שהוגש אתמול (ב') לבית המשפט, כתב נציג אגף התנועה כי "הנאשם נהג בפועל ברכב בכך שניטרל את הקודן, העביר את ידית ההילוכים למצב נהיגה, הרים את בלם היד וסובב את גלגל ההגה במידת הצורך. הוא גם הניח את רגלו השמאלית באזור דוושת התאוצה והבלימה וכל זאת כשהוא יושב במושב שליד כיסא הנהג".

"היא זו שנהגה ועשתה הכל", אמר הנאשם בשיחה עם חדשות 2. "ישבתי לידה ופשוט בשל גילה המבוגר חשבתי שהיא לא מספיק בקיאה בנהיגה".

הנכד: "היא השתעשעה מזה"

2 צעירים תיעדו המעשה - והעלו ליו-טיוב (חדשות 2)

הסרטון הזה צולם לפני כמה שנים בשכונת נווה נאמן בהוד השרון, אבל הועלה ליוטיוב רק לפני זמן מה. באגף התנועה החליטו להרים את הכפפה וחקרו את כל מי שהיה מעורב באירוע המביש.

אך הנכד וחברו לא הסתפקו רק במכונית הפרטית, אלא הושיבו את הסבתא גם בטנדר. ונתנו לה להחזיק בהגה תוך כדי נסיעה. התוצאה גרמה להם, כך נראה, הנאה מרובה.

"היא השתעשעה מזה", אמר הנכד. דוד מזון מואשם בכך שבעצם הוא זה שנהג במכונית ועשה זאת בקלות ראש ובמהירות שמסכנת את הציבור. התובע מטעם אגף התנועה ביקש מבית המשפט לשלול את רישיונו עד תום ההליכים.

באשר לסבתא - היא מעולם לא הוציאה רישיון נהיגה, אבל לחוקרי המשטרה היה ברור מלכתחילה שאין מקום לטפל גם בעניינה.