החשודים ברצח התעמתו עם השוטרים

כשהדיון בהארכת מעצר של החשודים ברצח בבר נוער נמצא בעיצומו, עולים עוד פרטים על המעצר. על פי המשטרה, החשודים התעמתו עם השוטרים ונתפסו לאחר מעקב. "הם לא משתפים פעולה עם המשטרה", טוענים עורכי דינם. מפכ"ל המשטרה בירך: "עוד עבודה רבה לפנינו"

מעצר החשודים, אתמול (שוקי לרר)

בבית משפט המחוזי בתל אביב נמשכת הארכת מעצרם של ארבעת החשודים שנעצרו אמש והלילה בחשד לרצח בברנוער. אחד מהם, בכיר בקהילה הגאה לא חשוד ברצח, אלא מחזיק בידו על פי המשטרה מידע שקשור לנסיבותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המעצר אתמול של החשודים במרכז גוש דן היה אלים, כי שניים מהם התעמתו עם השוטרים. עורכי הדין שלהם אומרים כי הם לא משתפים פעולה עם חוקרי המשטרה לפי שעה. כבר לפני חצי שנה הבלשים הצליחו לשים יד על נקודה מאוד משמעותית שלא ניתן לפרט עליה בגלל צו איסור פרסום.

"התעמתו עם השוטרים" (שוקי לרר)

אם תחילה הייתה ספקולציה כאילו המעשה בוצע על רקע לאומני או על רקע של שנאת הומוסקסואלים, נראה כעת שהמניע הוא נקמה.

המפכ"ל: עוד עבודה רבה לפנינו

"לאחר פעילות מקצועית ובלתי פוסקת, שנמשכה ארבע שנים, נעצרו ע"י היחידה המרכזית של מחוז ת"א חשודים במעורבות ברצח. תיקי רצח, בהנחייתי, לא ייסגרו לעולם - אלא בתפיסת הרוצח והעמדתו לדין. עדיין עבודה רבה לפנינו. נעשה אותה כפי שעשינו עד כה - בצניעות ובמקצועיות", הבהיר הבוקר מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו, במהלך טקס סיום קורס קציני מג"ב.

זירת הרצח בבנוער (AP)

במקביל, הבוקר הוחלט לקיים כמתוכנן מחר את מצעד הגאווה בתל אביב. "בראש ובראשונה אנחנו מחבקים היום את המשפחות והפצועים. ההודעה של משטרת ישראל הגיעה בעיתוי מטורף, יומיים לפני אירועי הגאווה. זו הודעה משמחת על התקדמות בחקירה אחרי ארבע שנים של המתנה", ציין יניב ויצמן, יועץ ראש העיר לענייני גאווה.

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב