מורה תקף מינית תלמיד במשך שנתיים

בית המשפט גזר 13 שנות מאסר על מורה שביצע עבירות מין במשך שנתיים בתלמיד, בעת ששימש כמחנך כיתתו. על פי כתב האישום, המתין המורה שהתלמידים יעזבו את הכיתה ואז הפשיט את התלמיד וביצע בו מעשים מגונים בניגוד לרצונו

"חיכה שהתלמידים ילכו, ונעל את דלת הכיתה" (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום עונש של 13 שנות מאסר על מורה בבית ספר, שהורשע בביצוע עבירות מין בתלמידו בעת ששימש כמחנך כיתתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, במהלך חודש ספטמבר 2002, הצמיד המורה את תלמידו אל קיר הכיתה, בעת ששאר התלמידים עזבו את החדר. המורה נישק את התלמיד בפיו ובפניו, מישש את גופו ואת איבר מינו ואף הוריד את מכנסיו. מאז המקרה, המשיך המורה בביצוע מעשים מגונים בתלמיד שלא בהסכמתו, עד לסוף שנת הלימודים.

מהאישומים שבהם הודה המורה עולה, כי הוא נהג לנצל במשך שנתיים הזדמנויות שונות שבהן נשאר לבד יחד עם התלמיד בכיתה, הפשיט אותו והתחכך בגופו, לא לפני שדאג לנעול את דלת הכיתה. בנוסף עולה כי במהלך התקופה נהג המורה להגיע לביתו של התלמיד והתייחד עמו בחדרו במועדים שבהם ידע כי הוריו אינם בביתו.

איים על התלמיד שלא לדווח על המעשה

כתב האישום ממשיך בתיאור מעשיו המזעזעים של המורה. בין השאר עולה, כי הוא ניצל הזדמנויות שונות כדי לאלץ את התלמיד לבצע בו מין אוראלי וביצע בו בעצמו מעשי סדום, זאת על אף שביקש כי יחדל מהמעשה תוך כדי בכי.

המורה אף נהג לאיים על התלמיד כי לא יספר על המעשים ואמר לו כי יסולק מבית הספר מבלי שיוכל להשתלב במסגרת לימודית אחרת. בנוסף, איים המורה כי ידווח להוריו של התלמיד על בעיות בהתנהגותו במסגרת הלימודים, אם יעיז לדווח. המורה חדל ממעשיו, רק לאחר שהתלמיד סיים את לימודיו בבית הספר ועבר ללמוד במוסד חינוכי אחר.

במהלך הדיונים בבית המשפט הודה הנאשם בעבירות המיוחסות לו, במסגרת הסכם טיעון שנחתם פרקליטיו. בתום שלב הטיעונים לעונש קבעו שופטי בית המשפט כי על המחנך יוטל עונש של 13 שנות מאסר בפועל, ו-36 חודשי מאסר נוספים על תנאי. בנוסף, קבעו השופטים כי על הנאשם להעביר פיצוי כספי לידיו של התלמיד שהתלונן נגדו על סך 100 אלף שקלים.