הדוור נתפס על חם: גנב כסף מדברי דואר

לאחר תלונות של אזרחים, שדיווחו על כספים וצ'קים שלא הגיעו ליעדם, תפסו אנשי הביטחון של הדואר דוור ותיק שגנב מתוך המעטפות. להגנתו אמר הדוור כי הכסף היה דרוש כדי "לתמוך באמו הקשישה", וככל הנראה גם לקניית מכונית חדישה

זה קרה מתחת לאף של בכירי הדואר בסניף המרכזי בחיפה ונמשך כנראה חודשים: עובד ותיק יוצא מהבניין עם תיק מלא במכתבים שלכם. מסתבר שהדוור השלים הכנסה באמצעות המכתבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עשרות אזרחים התלוננו בפני הדואר לאחר שהתפלאו לגלות כי מעטפות שהכילו כסף, צ'קים או תרומות לא הגיעו ליעדן. אנשי הביטחון של הדואר פתחו בחקירה וג' נתפס על חם. את החשבונות לתשלום, אגב, הדוור מסר ללא שום בעיה.

הודה בגניבה "למען אמו החולה" (חדשות 2)
ג', בן 55, עובד 18 שנים בדואר. הודה מיד בגניבה וטען כי נזקק לכסף כדי לתמוך באימו הקשישה. חלק מהמעטפות נמצאו גם במכוניתו החדישה מסוג טויוטה. הדוור הכחיש שהטויוטה נרכשה מכספים שלקח ממעטפות.

גנב עשרות אלפי שקלים (חדשות 2)
בית המשפט המחוזי בחיפה קבע החודש כי ג' גנב בשיטתיות כמעט 14 אלף שקל, אבל העונש שקיבל הוא קל למדי - 250 שעות, למען הציבור.

מחברת דואר ישראל נמסר בתגובה: "חברת דואר ישראל היא זו שחקרה וחשפה את המקרה והסגירה את העובד למשטרה. עובדיה המסורים של החברה מטפלים ב-650 מיליון דברי דואר בשנה באמינות ומקצועיות. החברה מגנה את המקרה ונוקטת בתקיפות בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי שמקרים מסוג זה לא ישנו".