אישום: הכה את אשתו למוות באמצעות שואב אבק

כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד פרדי וינקורסקי, תושב דרום ת"א בגין רצח אשתו יוליה לפני כשבועיים בעיר. "המשיב אחז בשואב אבק שהיה בדירה והטיח אותו בה מספר פעמים", נכתב בכתב האישום המטריד. צעדים משמעתיים צפויים להינקט נגד שוטר שהגיע לזירה שעתיים לפני הרצח ולא עשה דבר

כתב אישום חמור, וינקורסקי (חדשות 2)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום חמור כנגד פרדי וינקורסקי בן ה-65, תושב שכונת התקווה בתל אביב, בגין רצח אשתו יוליה לפני כשבועיים באמצעות שואב האבק שהיה בדירת השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשבועיים פרץ ויכוח בין בני הזוג שהיו נשואים במשך 28 שנים. במהלך העימות בין השניים, הכה וינקורסקי את רעייתו, וחבט בה שוב ושוב. למרות תחנוניה של האישה, המשיך הנאשם במעשיו, נטל את שואב האבק שהיה במקום והטיח אותו בעוצמה בגופה עד שאיבדה את הכרתה ומאוחר יותר מתה מפצעיה.

"בכוונה להוציא אל הפועל את החלטתו להמית את המנוחה, אחז המשיב (וינקורסקי) בשואב אבק שהיה בדירה והטיח אותו מספר פעמים בעוצמה בבית החזה של המנוחה, עד שזו איבדה הכרתה ונפטרה", נכתב בכתב האישום שהוגש הבוקר.

וינקורסקי היה זה שצלצל למשטרה זמן קצר לאחר האירוע וסיפר למוקדנית כי רצח את אשתו יוליה. בחקירתו הודה במיוחס לו ותיאר בפירוט ובקור רוח את התקיפה האלימה. הפרקליטות מבקשת כעת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים.

הנרצחת יוליה וינקורסקי ז"ל (חדשות 2)

שעתיים לפני הרצח: שוטר הגיע לדירת הזוג ועזב את המקום

שעתיים לפני הרצח הוזעק שוטר למקום בעקבות תלונה של שכנים על רעש העולה מהדירה. מבדיקת המשטרה עלה כי השוטר הציץ בחלון דירת השניים ולאחר שלא הבחין באירוע חריג עזב את המקום.

בעקבות המקרה פתחה המשטרה בחקירת התנהלות השוטר שבסופה הוחלט כי הוא לא פעל באופן המצופה ממנו. "הוא היה צריך לחתור למגע עם החשוד ולא להסתפק בצפייה בו", אמרו גורמים בארגון שהבהירו כי יינקטו צעדים משמעתיים נגד השוטר.