הצעירה שטוענת שהורעלה בארומה: "אני עדיין בהלם"

א', עובדת רשת בתי הקפה שנפלה קורבן לניסיון הרעלה מצד טבח שנאשם במעשה, צפויה להגיש תביעה נגד מעסיקיה. עוד קודם לכן, היא גוללה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את אירועי הערב המבעית שעבר עליה. "אני מפחדת שזה יקרה שוב", אמרה

א', הצעירה שבעקבות תלונתה הוגש כתב אישום נגד עובד ברשת "ארומה" בכך שניסה להרעיל אותה בסניף בעזרת מסיר שומנים, מדברת לראשונה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט היא מספרת על התאוששותה מהאירוע הקשה שפקד אותה, לטענתה, רק בגלל שהאיצה בו להכין לה סלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאז המקרה, סיפרה א', הצעירה שעל פי האישום נפלה קורבן למזימתו של העובד, כי היא נמצאת בחרדות והיא חווה קושי ממשי לחזור למקום עבודתה. "אני נמצאת בלחץ מתמיד", אמרה. "למרות שהוא כבר לא עובד במקום - אני מפחדת שדבר כזה יכול לקרות לי שוב וגם לאחרים".

א' גוללה באזננו את אירועי אותו הערב. "הגעתי הביתה ואכלתי את הסלט שהוא הכין לי", סיפרה. "בדיעבד, הבנתי שהטעם היה מוזר. כשעתיים לאחר מכן התקשר אליי עובד אחר מבית הקפה ועדכן אותי במה שקרה והורה לי לזרוק את האוכל כי הטבח פיזר שם מסיר שומנים".

עורכי דינה של א': "הטבח היה אלים ולא ראוי לעבוד עם קהל"

הצעירה המשיכה וסיפרה כי לאחר מכן החלה להקיא מספר פעמים. "לא האמנתי למה שקרה לי", אמרה. "בתחילה חשבתי ששמו יותר מדי שמן. אני עדיין מבוהלת ובהלם. גם הוריי נבהלו מאוד מכל האירוע והרעש התקשורתי שהגיע בעקבותיו".

עו"ד אדלשטיין (עזרי עמרם, חדשות 2)

ביום ראשון הקרוב צפויה הצעירה להגיש תביעת נזיקין נגד רשת בתי הקפה באמצעות עורכי דינה איתן אדלשטיין ודניאל שריד ממשרד עורכי הדין אדלשטיין, בטענה כי החברה התרשלה בבחירת עובדיה ובפיקוח עליהם.

עו"ד שריד (עזרי עמרם, חדשות 2)

לטענת עורכי דינה, העובד המעורב היה אלים ולא ראוי לעבודה עם קהל. "הטבח ניסה להרעיל את מרשתנו על ידי החדרת רעל לסלט שהכין לה וכל זאת בגלל שהאיצה בו ודרשה ממנו לעבוד בזמנים קצובים", אמרו. "המסר העולה מתביעה זו הוא שישנה חובה על המעביד לדאוג כי עובדיו מתאימים למקום העבודה ואינם מהווים סיכון לשאר העובדים".

מארומה ישראל נמסר בתגובה: "טרם התקבלה תביעה שכזו. במידה ותגיע - נגיב בהתאם".