אישום: ריסס מסיר שומנים בסלט בגלל ויכוח עם המלצרית

ההרעלה בארומה הסתיימה כתב האישום: עודאי בן עלי סואעד שעבד כמלצר בסניף ארומה בגבעת שמואל התעצבן על מלצרית שעבדה איתו בסניף לאחר שזו ביקשה ממנו להזדרז בהכנת סלט. בתגובה הוא ריסס מסיר שומנים בתוך הסלט וגרם לה להרעלת קיבה קשה. היום נאשם הטבח בשימוש ברעל מסוכן והמשטרה מבקשת להשאירו במעצר עד תום ההליכים

בגלל ריב - הכניס מסיר שומנים לאוכל (יח"צ)

ההרעלה מגיעה לבית המשפט: כתב אישום הוגש היום נגד הטבח מסניף ארומה בגבעת שמואל, עודאי בן עלי סואעד תושב כמאנה שבגליל בן 20, בגין שימוש ברעל מסוכן כנגד עובדת אחרת ששימשה כמלצרית בסניף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז מרכז לבית משפט השלום בפתח תקווה עולה כי מה שהביא להרעלה בשבוע שעבר היה ויכוח פעוט בין הטבח למלצרית, שסיימה את המשמרת בסניף וביקשה ממנו שיכין לה סלט לקחת הביתה. לאחר שזה התמהמהה בהכנת הסלט פנתה אליו העובדת והאיצה בו.

הנאשם התעצבן והתיז לתוך הסלט מסיר שומנים מסוג "SUMA GRILL D9" אחר כך ערבב שוב את הירקות והגיש לה את המנה. הצעירה לקחה את הסלט לביתה, אכלה אותו ומיד החלה לחוש לא בטוב, לאחר שיחה עם הטבח התברר לה המעשה, והיא הקיאה פעמיים ופינתה עצמה לבית החולים שם גם נעשתה לה שטיפת קיבה שהוכיחה שאכן היא הורעלה.

במשטרה מבקשים גם להאריך את מעצרו של הטבח המרעיל עד תום ההליכים. לאחר שלפני שישה ימים הוארך מעצרו לראשונה בחשד שהרעיל צעירה שעבדה עמו בסניף בגבעת שמואל באמצעות חומר ניקוי, בגלל סכסוך אישי.

כבר בחקירה ראשונית של המקרה עלה כי החשוד, המתגורר בדרום תל אביב, לבין העובדת פרצה מריבה על רקע הערות שהפנתה העובדת לטבח. בעקבות המריבה, החליט הצעיר להוסיף מסיר שומנים למנת הסלט שהכין עבור שותפתו לעבודה. העובדת שחשה ברע פונתה לבית החולים, שם זיהו את ההרעלה וביצעו שטיפת קיבה. הצעיר החשוד נעצר אתמול על ידי בלשי מרחב דן במשטרה, לאחר שמנהל סניף בית הקפה הגיש את התלונה נגדו.

עו"ד ווליד שאנן, פרקליטו של הנאשם אמר בתגובה לכתב האישום כי "בית המשפט שחרר שחרר למעצר בית את הנאשם לאחר שהתרשם שאפשר לסמוך עליו שיהיה מחוץ לבית הסוהר. במהלך הדיון מרשי הכחיש את מה שהעלו נגדו וגרסתו הייתה ונותרה שהוא התבלבל ועשה זאת בשל טעות כי היה עייף והתבלבל בבקבוק של הרוטב שדומה מאוד לבקבוק של מסיר השומנים".

"ארומה": "מחויבים לשלום עובדינו"

ברשת "ארומה ישראל" בה הועסק הצעיר החשוד בביצוע המעשה הבהירו כי הם מחוייבים לשלומם ולבטחונם של עובדי הרשת ולקוחותיה. "מדובר בסכסוך אישי בין שני עובדים ומרגע שעלה חשד בעניין, ארומה פנתה למשטרה והעניין בבדיקתה. לשמחתנו העובדת חשה בטוב ונמצאת בביתה, וארומה בקשר עימה".