אישום: קנה ואנס ילדה בת 12 מגיאורגיה

טדי נס, תושב חולון בן 42, נאשם כי יצר קשר עם אמה של הילדה וסיכם עמה כי יוכל להשתמש בגופה של בתה כאוות נפשו תמורת סכום חודשי. על פי כתב האישום, הוא טס לטביליסי, שם נפגש עם השתיים וביצע את המעשים, תוך שהאם שותפה מלאה לעניין. "אני אגיע לגיהינום", אמר

תושב חולון נאשם בסחר בבני אדם ובפדופיליה (AP)

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום נגד טדי נס, תושב חולון בן 42, בגין עבירות של סחר בבני אדם, אינוס, מעשה מגונה, ופרסום תועבה שבו מוצג קטין. על פי האישום, אנס האחרון מספר פעמים ילדה מגיאורגיה בת 12 וצילם אותה בתנוחות מיניות - לאחר ש"קנה" אותה מאמה, שאף השתתפה בחלק מהמעשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי האישום, נס הכיר את אמה של הקטינה דרך אתר אינטרנט רוסי, ו"טווה אט אט את הקשרים עם אמה של המתלוננת, כשבהמשך הגיע לגיאורגיה, שם פגש בקטינה ובאמה, קנה לקטינה מתנות, יצא איתן לבלות והעביר להן כספים מישראל".

עוד צוין, כי כשהגיע הנאשם למלון בטביליסי, הוא זימן לשם את הילדה ואמה וסיכם עם האחרונה כי יעביר לה תשלומים חודשיים בסך של 100 דולר ובתמורה - "תאפשר לו לעשות שימוש בגוף הקטינה לצורך ייצור חומר תועבה ולביצוע מעשים מיניים".

בכתב האישום נכתב, כי בחקירותיו שמר נס על זכות השתיקה, אך בשיחה שערך עם שוטר זקיף ששמר עליו בעת שהייתו במרכז לבריאות הנפש, הביע חרטה מסוימת ואמר: "אני נגעל מהמעשים שעשיתי ומביע חרטה. יש מסגרת לשטויות ואני עברתי אותה. אני אגיע לגיהינום על כך".