עונשו של ברק הירשזון קוצר ב-3 חודשים: ישוחרר מהכלא בעוד חודש

ועדת השחרורים שליד שב"ס החליטה לקצר את עונשו של ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר, המרצה מאסר בכלא מגידו בגין נהיגה בשכרות - שגרמה לפציעתה האנושה של חברתו אותה הרכיב על אופנועו. הירשזון ישוחרר כבר בתחילת נחודש הבא

ברק הירשזון. ישוחרר מוקדם מהצפוי (חדשות 2)

ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, שנשלח ל-7 חודשי מאסר בגין נהיגה בשכרות, ישוחרר מוקדם מהצפוי. ועדת השחרורים שליד שב"ס קבעה שעונשו יקוצר ב-3 חודשים לאחר שישתלב בתוכנית שיקום. ההחלטה התקבלה מטעמי התנהגות טובה, חרטה ושיקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ועדת השחרורים החליטה לקצר את עונשו של הירשזון, שהחל לרצות את 7 חודשי המאסר בפברואר האחרון לאחר שנהג בשכרות ופצע באורח קשה את חברתו נועם סלומון. הירשזון ישוחרר ב-6 ביוני, בכפוף לתוכנית שיקום - ללא תנאים מיוחדים.

"ברק עמד היום בכל הפרמטרים שמצדיקים את שחרורו, הוא הביע חרטה עמוקה והתנצל בפני המשפחה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט עו"ד רותם טובול, שייצגה את הירשזון. משפחתה של נועם סלומון נמנעה מלתת את עמדתה בעניין.

הורשע בנהיגה בקלות ראש

בפברואר האחרון, כשהוא מלווה במספר מצומצם של חברים, הגיע ברק הירשזון לכלא "מגידו", שם החל לרצות את העונש שנגזר עליו. בני משפחת הירשזון - בהם אביו ששוחרר מהכלא חודש לפני כן, לא התייצבו בבית הכלא כדי לתמוך בו.

עו"ד רותם טובול (יח"צ)
בסוף 2012 הרשיע בית המשפט לתעבורה בתל אביב את הירשזון בביצוע עבירות של נהיגה בקלות ראש, נהיגה בשכרות וגרימת חבלה של ממש. לפני כשנה איבד הירשזון שליטה על האופנוע בו נהג סמוך למתחם "סי אנד סאן" בתל אביב. בתאונה נפצעה באורח אנוש חברתו של הירשזון, נועם סולומון בת ה-23, שרכבה איתו על האופנוע. להירשזון היו 25 עבירות תנועה קודמות.

חודש לפני שהירשזון הבן נכנס לכלא, השתחרר אביו - שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון מכלא "חרמון", לאחר שריצה שלוש וחצי שנות מאסר בגין שורה של עבירות בהן גניבה, קבלת דבר במרמה והלבנת הון. הירשזון האב שוחרר נשפט לתקופה מאסר של חמש שנים וחמישה חודשים אך שירות בתי הסוהר קיצר את עונשו בשליש.