אישום: דקר למוות את אחיו בגלל סכסוך על רכב בבת ים

כתב אישום הוגש נגד רפי בן שטרית לאחר שרצח את אחיו בדקירות במהלך סכסוך במכולת בבת ים. לפי כתב האישום, השניים התווכחו במטבח של המכולת, אז לקח האח אלברט בן שטרית סכין ואיים על אחיו. בשלב מסוים יצא רפי החוצה חזר עם סכין ודקר את אחיו 11 דקירות. הוא נמלט והשליך את הסכין בדרכו

זירת הרצח. "דחפו האחת את השני" (דוברות מד"א)

כתב אישום הוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב כנגד רפי בן שטרית, שדקר למוות את אחיו אלברט בן שטרית במהלך סכסוך במכולת בבת ים. האח מואשם ברצח ובניסיון לשיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרצח אירע לפני כשבועיים סמוך לשעה 7:00 בבוקר. על פי כתב האישום, בין השניים פרץ סכסוך סביב רכב שמכר אלברט לאחיו רפי. בעודם מתווכחים נכנסו למכולת והמשיכו לנהל את הויכוח תוך שהם דוחפים האחד את השני. בשלב מסויים נכנסו האחים למטבח של המכולת, אז לקח אלברט סכין ואיים על אחיו.

רפי דרש מאחיו, בן ה-53, כי יניח את הסכין וזה נענה לו. אך כעבור זמן מה נטל סכין נוספת שהיתה ליד בעל המכולת, אך הוא מנע ממנו. בשעה 7:20 יצא רפי בן שטרית מהמכולת לקח סכין וחזר פנימה. בכתב האישום מסופר כי הוא דקר את אחיו אלברט 11 פעמים בכוונה לגרום למותו. האח איבד דם רב ומת.

 

"הנאשם לקח את הסכין וחזר פנימה" (רענן צור)

השליך את הסכין וניתק את הסוללה

לאחר המעשה, נמלט הנאשם מהמכולת. הוא השליך את הסכין וניתק את הסוללה מהטלפון הנייד שלו, תוך שהוא מנסה להכשיל את חקירת המשטרה והמשפט.

לאח הנאשם ברצח אין עבר פלילי, אך הוא הודה כי בעברו ביצע עבירה של אחזקת אקדח ללא רישיון שבגללה גורש מארה"ב. חלק מאחיו וגרושתו עדיין חיים בחו"ל. עם כתב האישום הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

"הוא חש מאויים מאיומי הדקירות של אחיו"

"כמו שטען מרשי מהרגע הראשון מדובר בהגנה עצמית", אמר עורך דינו של הנאשם יקי קהן בתגובה, "הוא חש מאוים מאחיו בשל איומיו כי ידקור אותו. בשלב זה הוגש כתב אישום ואני שמח שתוך מספר ימים אוכל לסיים את חומר החקירה ולהוכיח את טענתו של מרשי".

"זה אירוע קשה - אתה נחצה לשניים. זאת פשוט טרגדיה משפחתית", סיפרה אחותם של השניים לחדשות 2 באינטרנט אחרי הדיון בחודש שעבר בהארכת מעצרו של הנאשם. האחות ביקשה להדגיש: "המצב לא היה פשוט, אחי שנרצח היה בעייתי, הוא היה אלכוהוליסט ונהג להשתמש בסמים, ואילו רפי הוא לא רוצח".