אישום: אנס צעירה בת 19 במועדון בת"א - וסרסר בה

כתב אישום בגין אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים בצוותא הוגש היום לבית המשפט המחוזי בלוד נגד צעיר בן 26, תושב מרכז הארץ, שממנו עולה כי המתלוננת נפלה קורבן למעשיו, לאחר שדאג לטשטש אותה באמצעות משקאות אלכוהוליים

אישום: שיכר הצעירה במועדון - וצפה (shutterstock)

צעיר ממרכז הארץ, בן 26, נאשם בביצוע עבירות מין חמורות בצעירה בת 19. על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בלוד, פגש הנאשם במתלוננת, שהתלוותה אליו למסיבה במועדון בתל אביב, שם על פי האישום שיכר אותה וביצע בה עבירות של אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים יחד עם גברים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ליאת גלבוע-אמיר, פגש הנאשם את המתלוננת, צעירה בת 19 ממרכז הארץ, בדירה של מכר משותף בסמוך לחג הפורים והציע לה להתלוות אליו למסיבה בתל אביב. בהגיעם אל המועדון, הופתעה המתלוננת לגלות כי מדובר ב"מסיבת חילופי זוגות" - וביקשה לצאת מהמקום.

הנאשם, כך מתברר, עמד בסירובו לאפשר לה זאת - והיא נשארה במקום, משום שחששה להסתובב לבד בשעות הלילה ברחובות העיר. במהלך הערב, כך מכתב האישום, סיפק הנאשם למתלוננת משקאות אלכוהוליים רבים וכשלא חשה בטוב - הורה לה לנוח באחד החדרים. מספר דקות לאחר מכן - נכנסו לחדר מספר גברים בליווי הנאשם , שצפה במתרחש - והחלו לאנוס את הצעירה.

"באותה העת, שהה הנאשם בחדר, צפה במתלוננת הבוכיה, הנאנסת על ידי הגברים האחרים והתעלם מתחינותיה", נכתב באישום. עוד מתברר, כי בסיום המעשים, עם צאתו מהמועדון, קיבל הנאשם סכום כסף מאחד עובדי המועדון.

לאחר מכן, הסיע הנאשם את המתלוננת ברכבו אל ביתו של המכר המשותף, כאשר במהלך הנסיעה, תוך שהמתלוננת שרועה באפיסת כוחות בספסל האחורי, עצר הנאשם את הרכב בכביש צדדי ובעל אותה בלא הסכמתה.