הבעל שירה באשתו לעיני בתם יואשם ברצח

המשטרה סיימה את החקירה בתיק של המאבטח שירה למוות באשתו לעיני בתם, והיום הגישה הצהרת תובע. לאור הממצאים נקבע כי הוא ביצע את המעשה במתכוון בעקבות בקשתה להתגרש, בניגוד לטענתו שלפיה מדובר בפליטת כדור

המשטרה הגישה הצהרת תובע נגד המאבטח החשוד שירה למוות לפני כחודש באשתו בעת שהיו בתוך רכבם בפתח תקווה - לעיני בתם בת ה-14. בתום חקירת התיק הוחלט להאשימו ברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בניגוד לטענתו של הבעל, שלפיה נפלט כדור מאקדחו ולא בוצע ירי מכוון, העלתה חקירת המשטרה כי הוא התכוון לרצוח את אשתו כי רצתה להתגרש. משטרת פתח תקווה סיימה לחקור את התיק ובצעד יוצא דופן קיבלה אתמול מפקדת תחנת פתח תקווה סגן ניצב סיגל בר צבי אישור מהיועץ המשפטי לממשלה להמשיך ולהחזיק בחשוד במעצר מעבר ל-30 יום.

לפני כחודש נסע המאבטח במכוניתו יחד עם אשתו, כשמאחור בתם בת ה-14. במהלך הנסיעה הוא שלף אקדח, ירה בראשה של אשתו לעיני הבת ואז התקשר למוקד 100 של המשטרה ואמר: "יריתי באשתי, שלחו ניידת".

זירת הרצח בפתח תקווה (חדשות 2)

עדות הנערה נמצאה מהימנה

תיק החקירה מבוסס על עדותה המרכזית של הבת, שסיפרה כיצד אביה ירה פעמיים באמה. במהלך החקירה האב הכחיש את החשדות וטען שמדובר בפליטת כדור.

עדותה של הנערה, שנבדקה על ידי שלושה חוקרים, נמצאה מהימנה. החוקרים הסתמכו על העדות הזאת וחיכו לממצאים הבליסטיים מהמעבדה, שאימתו את עדות הנערה. לבני הזוג שלושה ילדים, ושלושתם הפכו לעדים מרכזיים. משפחתה של האם נשמה לרווחה כשנודע להם שיוגש נגד הבעל כתב אישום בגין רצח. האב החשוד שתק לאורך כל החקירה.

אישור מהיועמ"ש, סנ"צ סיגל בר צבי (חדשות 2)

פרקליטו של הבעל החשוד, עו"ד אבי חימי, אמר בעקבות ההחלטה להאשימו ברצח: "מרשי אהב אהבת נפש את אשתו. כדור נפלט לו, הוא לא התכוון בשום שלב לירות בה. את הכל נוכיח כשניחשף לחומר החקירה".