ביקור הפתע של דרור אלפרון הפך לכתב אישום

באמצע ארוחת צהריים נקלעה משפחתו של עבריין תל אביבי לביקור בית לא שגרתי: דרור אלפרון התפרץ עם אחיו לבית וביקש לגבות חוב. הפריצה הזו היא הבסיס לכתב אישום שהוגש נגד אלפרון

הפרקליטות הגישה באחרונה כתב אישום נגד העבריין דרור אלפרון, לאחר שזה תועד מתפרץ לבית משפחתו של עבריין אחר בתל אביב ומאיים על רעייתו. בני הזוג סירבו להתלונן במשטרה, שבסופו של דבר עשתה שימוש בשיחות המוקלטות שקיימה עם השניים כדי לקשור את אלפרון לעבירות המיוחסות לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסיס כתב האישום הוא בתקרית שאירעה כשאלפרון החליט יחד עם אחיו לערוך ביקור בית לא שגרתי בביתו של א.א, עבריין מוכר, שלטענתו חייב לו כספים.

מצלמות האבטחה בביתו של העבריין, תיעדו את הרגע שבו הגיחו האחים הצעירים לבית אלפרון במעונו של א.א ודרשו מאשתו לראותו. בשיחה שערכו עמו חוקרי המשטרה, סיפר להם האיש כיצד פלשו השניים לחצרו והפחידו את רעייתו. "אשתי מתקשרת אליי בצהריים, היא יושבת לאכול עם הילדות, והוא פתאום עומד על ידה", סיפר א.א לחוקרים.

"'שלום, אני דרור. איפה בעלך?', הוא שאל אותה, והיא אומרת 'לא פה". ואז דרור אומר לה 'את בטוחה או שאני צריך לבדוק?' היא התקשרה אליי כולה מבוהלת".

"אני אהיה אלמנה עם 2 ילדות, זה לא מתאים לי"

א.א זעם על ההתפרצות לביתו ואת הניסיון להפחיד את רעייתו. "אבא שלו יעקב היה חולה עליי, הוא סתם ילד קקה", לא חסך את דעתו על אלפרון הצעיר. "גם הדודים שלו אריה ונסים אמרו לו 'דרור, קח רוורס', אני אומר לך אני מכיר את כולם. את איתן חייא, את מוטי חסין, כל מי שאני רוצה יעזור לי. אני אמות ולא אשלם לו. בא להבהיל את אשתי? להפחיד אותה?"

רעייתו שחששה להתלונן, שיתפה את החוקרים בחששותיה מביקור הפתע. "העולם שבעלי נמצא בו בעייתי", אמרה. "הוא יאכל אותה בהתרוממות של האוטו הבא שיתפוצץ, ואני אהיה אלמנה עם 2 ילדות. זה לא מתאים לי ואתה לא יכול לשמור עליו. אתה תממן לי את שיעורי הנגינה לילדות? אתה תממן לי את הסופר? אתה תממן לי את השכירות?".

פרקליטו של אלפרון הכחיש את המיוחס לו, ודחה את הטענות להתפרצות. "מדובר במשפחה שהיא חברה של משפחת אלפרון כך שאין מדובר בביקור מפתיע", הסביר עו"ד משה יוחאי. "דרור אלפרון היה אצלו עשרות פעמים. המתלונן מאשר את זה שדרור אלפרון היה אצלו. האישה סברה בכלל שמי שנכנס אליה הביתה היו שני שוטרים".