קטינה שעברה אונס קבוצתי תפוצה ב-3 מיליון שקלים

שישה גברים שאנסו בחורה בחוף הים בנתניה לפני כשש שנים והתעללו בה מינית ונפשית, יפצו אותה כספית: בית המשפט המחוזי בת"א קבע כי הנאנסת תפוצה בסכום של 3 מיליון שקלים. "ייתכן שסכום הפיצוי ייקל במשהו על סבלה הקשה"

צעירה שנפלה קורבן לאונס קבוצתי מזעזע תפוצה במיליונים: הצעירה נאנסה באכזריות על ידי חבורת גברים בחוף סירונית נתניה לפני כשש שנים וכעת - תקבל פיצוי שאולי יסייע במעט להתגבר על הטראומה הנפשית המטלטלת שעברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע הבוקר כי הנאנסת תפוצה בסכום של 3 מיליון שקלים על ידי ששת הנאשמים שאנסו ועינו אותה באכזריות וביצעו בה מעשי סדום בחבורה, תוך ניצול מצב המונע התנגדות ותוך גרימת חבלות קשות בגופה.

הנאשמת תזכה בפיצוי בין היתר כיוון שנגרמה לה נכות נפשית בשיעור של 50% למשך כשנתיים. "סכום פסק הדין אמנם לא יביא מזור לנפשה המעונה של הנאנסת, אולם ייתכן שיקל במשהו על סבלה הקשה", קבעה השופטת בדיון. סכום הפיצוי הושת על כל ששת הנאשמים, אף על פי שחלק מהם הואשמו במעורבות פחותה במקרה.

"קשה לחשוב על מקרה אכזרי וקשה יותר ממקרה זה שהובא בפנינו. מקרה זה מתבלט בחומרתו, גם על רקע מקרים אחרים שאליהם נחשף בית משפט זה", שבה ותיארה השופטת את סלידתה מהמעשים החמורים של השישה. "הפגיעה האנושה בגופה ובנפשה של המתלוננת והאלימות, הברוטאליות, האכזריות והחייתיות שבאדם במקרה זה היו חריגים בחומרתם", הוסיפה.

אונס קבוצתי במהלך בילוי

נאנסה באכזריות - ותפוצה במיליונים, אילוס (חדשות 2)
כתב האישום מגולל את סיפורן של שתי צעירות מנתניה, שיצאו לבלות בעיר לפני כשנתיים בעת שהיו בנות 16. בשלב מסוים החליטו השתיים לשבת בכיכר סמוכה לפיצוציה בעיר ולשתות בקבוק וודקה שקנו במקום. לפתע הגיעו שישה צעירים דוברי ערבית מאחד היישובים הסמוכים, והחלו לדבר עם הצעירות, למרות חוסר ההיענות מצידן.

הבנות החלו לשתות זמן רב לפני שהצעירים הגיעו, כך שהאלכוהול החל לתת את אותותיו. הן חשו ברע ואחת מהן אף התמוטטה. בנקודה זו, החליטו הצעירים לנצל את חולשתן: אחד הנאשמים לקח את תיקה של הצעירה שהתמוטטה וגנב מתוכו כסף ואת שני הטלפונים הניידים שהיו בו. בשלב הבא החל רעיון האונס לרקום עור וגידים כשאחד מהצעירים צעק לחבריו: "רוצים לזיין היום?"

כשהקטינות היו במצב של שכרות ועל סף עילפון, כך שלא היה ביכולתן להתנגד, הכניסו אותן הנאשמים, בניגוד לרצונן, לכלי הרכב - כל אחת לרכב אחר, והחלו בנסיעה", מתאר כתב האישום. בסיום הנסיעה הגיעו הצעירים לחוף סירונית, שם החלו לאנוס את אחת הצעירות בברוטאליות בזה אחר זה. הצעירה השניה, שהתמוטטה, הושארה זרוקה במושב האחורי של הרכב.

היכו את הנערה וקיללו אותה "יהודיה מסריחה"

ההתעללות הממושכת שעברה אותה צעירה לא הסתיימה במעשי האונס בלבד. הצעירים תקפו את הנערה באגרופים ובמכות, קיללו אותה "יהודיה מסריחה" ולא שעו לזעקותיה ותחינותיה אליהם לחדול ממעשיהם, גם כשנשכה אותם בניסיון להגן על עצמה.

לאחר שבאו על סיפוקם, הצעירים "זרקו את מכנסיה, תחתוניה ונעליה של המתלוננת, הותירו אותה שוכבת על חוף הים וברחו מהמקום", נכתב בכתב האישום. את התיק שגנבו ממנה, לקחו איתם הצעירים לקלנסוואה, שם רוקנו אותו מתכולתו ושרפו אותו.