אישום: דרשו מאם 100 אלף שקל תמורת בנה הפעוט

הסיוט של כל אמא: שני רעולי פנים מואשמים בפריצה אל ביתה של תושבת טירה בניסיון לבצע שוד. השניים הצמידו אקדח מדומה אל ראשו של בנה - האם נאלצה לנסוע לסניף בנק סמוך להעביר להם את הכסף

הסיוט של כל אמא. אילוסטרציה (שאטרסטוק)

אישה ובנה בן השנתיים וחצי מצאו את עצמם במצב שבקלות יכול היה להיות קטע מסרט אקשן הוליוודי. שני רעולי פנים פרצו אל ביתם כאשר הם מנופפים באקדח מדומה ומאיימים על חייהם. "תוציאי את הכסף עכשיו או שאני הורג את כולכם", איימו הפורצים תוך שהם מצמידים את האקדח אל חזה של האישה ואל ראשו של הילד. פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשמים, מוחמד מסרוואה (21) וחוסיין בלעום (19), טענו כי הכירו את בעלת הבית ובן זוגה והגיעו אל ביתם שבטירה בניסיון לשדוד מהם 400 אלף שקלים, שידעו שהם מחזיקים בביתם. האם המבוהלת ניסתה לשכנע את הנאשמים כי אין ברשותה כסף.

כדי להוכיח זאת, היא ביקשה להראות להם את חשבון הבנק שלה - אבל זה לא עזר לה. אחד החשודים תפס את הילד והצמיד אקדח לראשו. "תוציאי את הכסף, אפילו מתחת לאדמה", אמר לה.

האם לא עמדה בלחץ והסכימה לשתף פעולה. יחד עם השניים היא נסעה לסניף בנק לאומי הסמוך. בעוד הנאשמים מחזיקים בבנה במכונית ומאיימים על חייו, נאלצה האם להיכנס לסניף ושם משכה 100 אלף שקלים. את הכסף היא העבירה לשניים, שנמלטו מהמקום ונעצרו בהמשך.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv