כתב אישום נגד תוקפי עובד הניקיון הערבי בת"א

נער בן 18 ושלושה קטינים הואשמו היום בגין התקיפה האלימה של עובד הניקיון חסן אוסרוף, בטיילת בתל אביב לפני כשבועיים. כתב האישום מגולל את אכזריות הנערים, שהמשיכו להכות את אוסרוף גם לאחר שאיבד את ההכרה, וחדלו רק לאחר שעובד ניקיון נוסף עבר במקום

"גרימת חבלה בנסיבות מחמירות", אוסרוף בבי (חדשות 2)

הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד ארבעה מהחשודים בתקיפת חסן אוסרוף, עובד הניקיון הערבי, בטיילת בתל אביב לפני כשבועיים. כתב האישום מייחס להם עבירות של גרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. בנוסף, ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרם עד תום ההליכים נגדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, דניאל קרעי בן 18 ועוד שלושה קטינים הגיעו מטבריה למסיבת פורים בתל אביב. חבורת הנערים שהתה בטיילת, כשאלמונים שעברו במקום גנבו מספר תיקים ומכשירים סלולאריים השייכים להם. זמן קצר לאחר מכן, עבר בטיילת חסן אוסרוף, עובד ניקיון מטעם עיריית תל אביב. הנערים חשדו כי אוסרוף לקח חלק בגניבת רכושם והחלו לרדוף אחריו.

כשהצליחו לתפוס אותו, החלו הנאשמים להכות את אוסרוף בכל חלקי גופו, עד שאיבד את ההכרה. הצעירים שברו בקבוק זכוכית על ראשו, חבטו בפניו באגרופים וגרמו לשבר באפו. על פי כתב האישום ,כשהוא נותר שרוע על הקרקע חסר כוחות ומדמם - הם בעטו בראשו ובבטנו ואף ישבו עליו.

נזקק למאות תפרים בראשו, אוסרוף (חדשות 2)

"הם פשוט ביצעו בו לינץ'"

רק אחרי שעובד ניקיון נוסף הגיע למקום וצעק לעבר הנאשמים, אלה חדלו ונמלטו מן המקום - כך על פי כתב האישום. ישראל דדון שהבריח את הנערים, סיפר לאחר המקרה: "אני עדיין לא יכול לתפקד. מצאתי אותו כשהוא מוטל שותת דם ומעליו בסביבות 15-20 צעירים שבועטים, זורקים ושוברים. הם פשוט ביצעו בו לינץ'".

כתוצאה מהאלימות הקשה הובהל אוסרוף לבית החולים "איכילוב" בתל אביב. הוא נזקק למאות תפרים בראשו ושהה באשפוז במשך עשרה ימים. ממיטת בית החולים נזכר אוסרוף ברגעי האימה. "הם באו אליי וצעקו לעברי: 'ערבי, ערבי'. שאלתי אותם מדוע הם מתבטאים כך - והם החלו להכות אותי באמצעות בקבוק", סיפר.