נאשם ברצח אחותו למרות שהגופה לא נמצאה

לבית המשפט המחוזי בתל אביב יוגש מחר כתב אישום יוצא דופן כנגד מרדכי ג'רסי, תושב בת ים בן 70, החשוד כי רצח את אחותו מזל - וזאת למרות שגופתה לא נמצאה מעולם. מספר ימים לאחר שדווח כי נעלמה, מצאה המשטרה בביתו חפצים ספוגים בדמהּ. המשטרה חושדת כי לאחר שרצח את אחותו, הכניס את גופתה למזוודה והעלים אותה

חשוד כי רצח את אחותו והכניסה גופתה למזוו (AP)

כתב אישום יוצא דופן יוגש מחר לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד מרדכי ג'רסי - החשוד כי רצח את אחותו, על אף שגופתה לא נמצאה מעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מזל ג'רסי, תושבת יפו בת 74, דווחה כנעדרת בסוף חודש דצמבר האחרון. מספר ימים לאחר היעלמותה עצרה המשטרה את אחיה מרדכי, תושב בת ים בן 70, בחשד כי רצח אותה. במהלך החקירה, שנוהלה על ידי צוות מיוחד בראשות רב פקד מושיק רחמים, נמצאו בביתו של האח מספר פריטים מוכתמים בדם.

בין היתר דווח כי בדירה נמצאו מזוודה ושמיכות מוכתמות בדם, וסימני דם נמצאו אף מתחת לרצפה ובארון בגדים. בדיקת DNA שנערכה לדגימות העלתה כי מדובר בדמה של הנעדרת. במשטרה בודקים את האפשרות כי ג'רסי השתמש במזוודה על מנת להעביר את גופת אחותו.

מחקירת המשטרה עולה החשד כי מרדכי ג'רסי רצח את אחותו ממניעים כספיים. האחות, מזל ג'רסי, גידלה את בנו של מרדכי הלוקה בשכלו, וככל הנראה ניסה האח לרשת את רכושה ואת הקצבאות של בנו. טרם היעלמותה ביקש מרדכי להעביר את דירתה ואת חשבון הבנק שלה על שם בנו.

עצם העובדה שגופתה של מזל לא נמצאה מעולם הקשה מאוד על המשטרה לגבש כתב אישום נגד החשוד. כמו כן, המשך מעצרו דרש את אישור היועץ המשפטי לממשלה. לבסוף הצליחו במשטרה לאסוף ראיות מספיקות ומחר בבוקר תגיש פרקליטות מחוז ת"א כתב אישום נגד מרדכי ג'רסי בגין רצח אחותו.