המצלמות תיעדו רצח איתי גורן ז"ל

לאחר שבסוף השבוע הודיעו חוקרי המשטרה כי הצליחו לפענח את הרצח של בעל הפיצוציה בבית שאן לפני כעשרה חודשים, פורסמו בחדשות 2 סרטוני מצלמות האבטחה המתעדות את רגעיו האחרונים. כך נראה המאבק בין הקורבן למתנקש

עשרה חודשים אחרי רצח איתי גורן ז"ל בבית שאן, פורסמו הצילומים המתעדים את הרצח שבוצע ברחוב לאור יום. בסרטון ממצלמות אבטחה סמוכות נראה הקורבן כשהוא נאבק במתנקש, שעל פי כתב האישום קיבל עבור ביצוע המעשה כמה עשרות אלפי שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המצלמות קלטו אלמוני לבוש שחורים צועד ליד המרכז המסחרי של בית שאן כשהוא מסתיר את פניו, שולח יד לאקדח שבכיסו השמאלי ולאחר מכן מנסה לירות שלוש פעמים וללא הצלחה באיתי גורן ז"ל, בעל פיצוציה במקום.

נאשם ברצח. אלקבץ (חדשות 2)

בינתיים, במסעדות הסמוכות, שומעים הסועדים את קולות הנפץ - וממהרים לנוס על נפשם. במקביל, נורה גורן בפעם הרביעית בחזה - ומתמוטט. לאחר מכן המתנקש קם על רגליו ונמלט דרך סמטה סבוכה.

ביום שישי האחרון, הודיעו בלשי ימ"ר צפון כי פענחו את הרצח ועצרו שלושה עבריינים ממגדל העמק. על פי כתב האישום שהוגש נגדם בתחילת השבוע, שמעון אלקבץ, בן 33 - הוא הרוצח.

הרוצח נמלט מהמקום (חדשות 2)

"על פי כל הראיות, התיק הזה חלש מאוד", אמר פרקליטם של הנאשמים, עורך הדין יהלי שפרלינג. "הוא הוגש בגלל לחץ של המשפחה והמשטרה. כתב האישום הזה הוא בליל של ראיות ושמועות".