נער בן 16 הואשם באונס כבדת שמיעה בת"א

בכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי לנוער יוחסו לנער עבירות של אינוס וביצוע שוד בנסיבות מחמירות של צעירה בשנות ה-30 לחייה, הסובלת מכבדות שמיעה ודיבור. איתור החשוד התבצע לאחר מעקב אחר מכשיר הטלפון הסלולרי שגנב ממנה ומכר לאלמוני

הצעיר הואשם באונס כבדת השמיעה, אילוסטרצי (חדשות 2)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום לבית המשפט המחוזי לנוער כתב אישום נגד נער, שנעצר בשבוע שעבר בחשד שאנס אישה כבדת שמיעה ודיבור. בכתב האישום שהוגש נגדו, יוחסו לנער עבירות אינוס ומעשי סדום וכן ביצוע שוד בנסיבות מחמירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה, כי הנער נהג בה באכזריות רבה. הנאשם ניגש אל המתלוננת, בשנות ה-30 לחייה, בעת שעישנה סיגריה מחוץ לביתה בתל אביב בשעת לילה מאוחרת. הוא ניסה לשוחח עם האישה ואף ביקש ממנה כוס מים, אולם היא סירבה ונכנסה לביתה לאחר שככל הנראה לא הצליחה להבין את דבריו.

על אף סירובה, דחף הנער את רגלו במפתן הדלת בכדי למנוע ממנה לחסום אותה והצליח להתפרץ לביתה. הוא התנפל עליה תוך שהוא מפעיל כוח רב, אחז בידה ודחף אותה אל חדר השינה. לאחר שנעל את דלת ביתה, תקף אותה באגרסיביות וביצע בה את זממו.

אותר לאחר שמכר את הטלפון הנייד של המתלוננת

בתום המעשה, ברח הנער מביתה של האישה והשאירה בגפה. אולם לא בכך מסתיימים האישומים שיחסו לקטין. לדברי הפרקליטות, גנב הצעיר את מכשיר הטלפון הנייד שהיה ברשות הצעירה ומכר אותו לאדם אחר זמן קצר לאחר המעשה.

מעצרו של החשוד התאפשר לאחר שהמשטרה איתרה אותו באמצעות הטלפון הנייד. החוקרים ביצעו איכון לטלפון שנגנב וכך, לאחר שנמצא בידי הקונה - הצליחו להגיע על החשוד בביצוע המעשה. במהלך חקירתו "נשבר" הנער בפני החוקרים ואף קשר עצמו לפרטים שיוחסו לו בעקבות תלונת כבדת השמיעה.