השוטר הטריד מינית – ושידר את מעשיו בסלולר

שוטר ימ"מ ששירת במתקן תקשורת מואשם שהטריד מינית נשים לאחר שקיים עמן שיחות וידאו בהן נהג לצלם את איבר מינו, להשמיע גניחות ולגעת בעצמו. השוטר נהג לבצע את המעשים במספר רב של הזדמנויות ותחת חיסיון

הטריד - ושידר בסלולר (רויטרס)

השוטר הטריד מינית - ובשידור חי: המחלקה לחקירות שוטרים הגישה הבוקר לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד שלומי יאול, שוטר ימ"מ מואשם שביצע מעשים מגונים והטריד מינית נשים באמצעות שיחות וידאו ממכשיר הטלפון הנייד שברשותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה כי במהלך 2011, נהג יאול לערוך שיחות וידאו עם נשים אותן הכיר ועשה בהן מעשים מגונים ללא הסכמתן. בין היתר חשוד השוטר בכך שצילם ושידר להן את איבר מינו - זאת לשם גירוי, ביזוי וסיפוק מיני.

יאול נהג להתקשר לקורבנותיו לאחר שחסם את המספר ממנו חייג על מנת שלא יזוהה, ואז החל לצלם את איבר מינו וחלקים נוספים בגופו, שהופיעו ישירות על צג מכשירי הסלולר של הנשים. יאול נהג לעשות זאת במספר רב של הזדמנויות וכלפי מספר רב של נשים.

עוד עולה מכתב האישום כי יאול פעל בכל שיחות שביצע באותה השיטה: הוא צלצל לנשים שהטריד ממספר חסוי באמצעות מתקן תקשורת של חברת "בזק" שהיה במושב, צילם את אזור איבר מינו והשמיע קולות של גניחות ואנחות, תוך שהוא נוגע בעצמו.

התביעה במשפטו של השוטר צפויה לעתור לבית המשפט על מנת לבקש עונש של מאסר בפועל לשור שהפך למטריד סדרתי.