אישום: "הפעיל בית בושת בקפריסין"

לאחר שנעצר על ידי המשטרה הטורקית, הפרקליטות הגישה היום כתב אישום נגד אביגיא חסיד בגין מעורבותו ברשת בינלאומית לסחר בנשים. על פי כתב האישום, פעל חסיד יחד עם רמי סבן להקמת בית בושת בקפריסין אליו הביא נשים מרחבי אירופה

"הקים בתי בושת בקפריסין", אילוסטרציה (חדשות 2)

הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד אביגיא חסיד, בגין מעורבותו בביצוע עבירות חמורות של סחר בנשים. חסיד, בן 30 המתגורר באשקלון, הואשם גם בקשירת קשר עם רמי סבן המרצה עונש מאסר, בחשד להקמת בית בושת בקפריסין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך החודש האחרון עצרה המשטרה הטורקית את חסיד בחשד שהפעיל בין השנים 2007-2009 בתי בושת בקפריסין הטורקית. מפרטי כתב האישום עולה כי חסיד, פעל יחד עם מספר גורמים, ביניהם גם סבן, שעליו נגזרו לפני כשנתיים 17 שנות מאסר, בכדי להקים רשת שעניינה סחר בנשים למטרות זנות. לצורך כך, השקיע חסיד מאות אלפי דולרים בכדי להקים את בית הבושת שהוקם בקפריסין הטורקית.

חסיד נאשם בכך שהפעיל את בית הבושת, מיד לאחר הקמתו. על פי האישומים שיוחסו לו, גרם חסיד לנשים רבות לעזוב את מדינותיהן, זאת בכדי שיעתיקו את מקום מגוריהן לקפריסין לצורך עיסוק בזנות.

על פי כתב האישום, חסיד שילם סכומי כסף בעבור הנשים ולאחר מכן העסיקן בבית הבושת שאותו הפעיל. יחד עם הגשת כתב האישום, העבירה הפרקליטות בקשה לבית המשפט להאריך את מעצרו של חסיד עד לתום ההליכים, זאת בשל חומרת העברות שיוחסו לו ומסוכנותו לציבור.