אישום: מנהל בית ספר ומחנכת תקפו תלמיד בן 12

כתב אישום חמור הוגש היום נגד מנהל ומחנכת בבית ספר בלוד, שהכו לפני כחודשיים תלמיד בן 12 הלומד במוסד. המנהל הכה את הנער באגרופים, כי חשב שדיבר בגנותו. אז הגיעה המחנכת, שאמרה לו כי זה מגיע לו וסטרה בפניו. הילד שתק במשך זמן רב, אך לבסוף החליט לפנות למשטרה

חצר בית ספר, אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית משפט השלום בראשון לציון כנגד מנהל ומחנכת בבית ספר בלוד, שתקפו בנסיבות מחמירות תלמיד בן 12 הלומד במוסד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע לפני כחודשיים, אז איחר התלמיד לבית הספר והתבקש להישאר בחצר. המנהל חשד בעקבות שיחה עם תלמיד אחר, שאותו הנער דיבר עליו בצורה לא יפה. בתגובה, הוא יצא לחצר, גרר את התלמיד באוזנו והחל להלום בו באגרופיו. כשהתלמיד ניסה לברוח, תפס אותו המנהל בחולצתו, ואף בעט בו ברגליו.

הילד בן ה-12 התחיל לבכות, והמנהל שלח אותו לשבת על ספסל סמוך. על פי כתב האישום, אז יצאה המחנכת אל התלמיד, שסיפר לה מה קרה. במקום לגנות את האלימות, אמרה לו המחנכת "זה מגיע לך", וסטרה לו בפניו.

התלמיד לא התלונן על המקרה עד השבוע שעבר, אז נפתחה החקירה כנגד מנהל בית הספר והמחנכת. המנהל הואשם בסעיף תקיפת קטין על ידי אחראי הגורמת חבלה של ממש, ואילו המחנכת הואשמה בתקיפת קטין בנסיבות מחמירות.