"פדופיל ביצע עבירות מין בעשרות נערות"

כתב אישום שיוגש היום נגד גבר בן 42 מהצפון מתאר כיצד יצר קשר עם עשרות נערות בארץ ובעולם באמצעות האינטרנט, התחזה לצלם אופנה וגרם להן לבצע בעצמן מעשים מגונים. המשטרה אומרת כי הודה בחקירתו בחלק גדול מהמעשים

תושב הצפון נחשד בביצוע עבירות מין בקטינו (חשדות 2)

נחשפה פרשת פדופיליה חמורה בצפון: כתב אישום הוגש לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד גבר בן 42 בגין ביצוע עבירות מין בעשרות קטינות מהארץ ומהעולם. החשוד, המתגורר באזור הצפון, קיים אלפי שיחות עם עשרות קטינות מישראל ומחו"ל באמצעות תוכנת ה"סקייפ", התחזה לצלם אופנה ולזהויות בדויות נוספות של גברים צעירים, וביצע בקטינות מעשים מגונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשישה עשר אישומים שונים, מייחס כתב האישום עבירות שונות של הטרדות מיניות, סחיטות באיומים, קבלת דבר במרמה ועוד. מחומר האישום עולה כי הנאשם הצליח לשכנע את הקטינות לשלוח לו דרך תוכנת הסקייפ תמונות עירום שלהן, ולאחר מכן איים הנאשם בפרסום התמונות כעונש על ניתוק הקשר.


לפני כשלושה חודשים, התלוננה במשטרה אם לילדה בת 9 מהצפון על כך שבתה מקבלת הודעות "מוזרות" בצ'אט המובנה שבתוכנת השיחות המוכרת, מטעם אדם שהציג עצמו כצלם אופנה.


המשטרה פתחה בחקירה אינטנסיבית, ממנה עלה כי האיש נהג להתחזות ולתקשר עם קטינות בישראל ובשורה של מדינות נוספות. במהלך השיחות הוא נהג לבצע בהן מעשים מגונים. בעקבות החשדות כי נפגעו גם נערות מחו"ל, פנה צוות חוקרי מפלג ההונאה במחוז צפון לסיוע של האינטרפול במטרה לאתר קטינות עמן יצר החשוד קשר.


לפני כשבועיים נעצר האיש בתום החקירה המאומצת שניהלה המשטרה. השוטרים שערכו חיפוש בביתו ובמחשבו האישי הצליחו לאתר ממצאים נוספים שקשרו אותו באופן ממשי לפרשה.
במשטרה אומרים כי בחקירתו הודה החשוד בחלק ניכר מהמעשים שיוחסו לו על ידי החוקרים.