האב יצא, הבן נכנס: ברק הירשזון החל לרצות את עונשו חודש לאחר שאביו שוחרר מהכלא

ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר, הגיע הבוקר לכלא מגידו שם ירצה את מאסרו בגין נהיגה בשכרות. בשנה שעברה גרם הירשזון לפציעתה האנושה של חברתו אותה הרכיב על אופנועו כשהיה תחת השפעת אלכוהול. לפני מספר שבועות שוחרר אברהם הירשזון מהכלא לאחר שלוש וחצי שנות מאסר

ברק הירשון החל לרצות את עונשו, ארכיון (חדשות 2)

חודש אחרי שאביו שוחרר מהכלא, החל היום ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, לרצות את עונשו בבית הסוהר. הירשזון הבן הורשע בנהיגה בשכרות ובגרימת חבלות של ממש, לאחר שגרם לפציעתה האנושה של חברתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלווה במספר מצומצם של חברים, הגיע הבוקר ברק הירשזון לכלא "מגידו", שם הוא ירצה בשבעת החודשים הקרובים את העונש שנגזר עליו. בני משפחת הירשזון לא התייצבו בבית הכלא כדי לתמוך בבן.

לפני כחודשיים הרשיע בית המשפט לתעבורה בתל אביב את הירשזון בביצוע עבירות של נהיגה בקלות ראש, נהיגה בשכרות וגרימת חבלה של ממש. בחודש אפריל האחרון איבד הירשזון שליטה על האופנוע בו נהג סמוך למתחם "סי אנד סאן" בתל אביב. בתאונה נפצעה באורח אנוש חברתו של הירשזון, נועם סולומון בת ה-23, שרכבה איתו על האופנוע. להירשזון היו 25 עבירות תנועה קודמות.

בחודש שעבר השתחרר שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון מכלא "חרמון", לאחר שריצה שלוש וחצי שנות מאסר בגין שורה של עבירות בהן גניבה, קבלת דבר במרמה והלבנת הון. הירשזון האב שוחרר נשפט לתקופה מאסר של חמש שנים וחמישה חודשים אך שירות בתי הסוהר קיצר את עונשו בשליש.