אישום: כלא אישה ומכר אותה לזנות

תושב כסיפה בן 34 חשוד כי ניצל את מצוקתה הכלכלית והנפשית של צעירה על מנת לכלוא אותה ולמכור אותה לזנות. כתב האישום החמור נגד חאמאד אלעמור כולל עבירות של סחר בבני אדם (לשם הבאה לידי זנות), החזקה בתנאי עבדות, תקיפה, אונס ומעשה סדום

הוחזקה בתנאי עבדות. אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום מזעזע הוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד חאמאד אלעמור, תושב כסייפה בדרום בן 34. אלעמור מואשם שניצל את מצוקתה הכלכלית והנפשית של צעירה, כלא אותה בביתו וכפה עליה לעסוק בזנות. כתב האישום כולל עבירות של סחר בבני אדם, החזקה בתנאי עבדות, אינוס, מעשי סדום ותקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילת הפרשה בנובמבר 2012, אז עברה המתלוננת לגור עם הנאשם, לאחר שנמלטה מביתה בעקבות אלימות במשפחה ובתום תקופת זמן במקלט לנשים מוכות. בין השניים התפתחה מערכת יחסים זוגית, שעד מהרה הפכה למסכת של התעללות וניצול.

על פי כתב האישום יצר הנאשם קשר עם בעל מכון לעיסוק בזנות וסיכם עמו כי המתלוננת תעבוד במכון תחת אחריותו. על-אף סירובה, כפה עליה הנאשם להגיע למקום כשהוא מכה אותה. כמו כן ניצל את העובדה שעזבה את בית משפחתה על רקע התנכלות ואיים עליה כי יחזיר אותה לביתה, "ביודעו כי היא חוששת לחייה".

"כתב אישום חמור ותקדימי"

במשך מספר שבועות החזיק הנאשם את המתלוננת בתנאי עבדות, תוך שליטה ממשית בחייה. בשלב מסוים כפה עליה הנאשם לעבוד במכון נוסף לזנות, גזל את שכרה והשתמש בו לצרכיו האישיים. "במעשיו סחר הנאשם במתלוננת לשם הבאתה לידי עיסוק בזנות והחזיקה בתנאי עבדות, תוך שהוא נוהג כלפיה כאילו היא קניינו, שולט באופן ממשי בחייה, נוקט כלפיה איומים ואלימות ומטיל עליה פחד ואימה מתמשכים", נכתב בכתב האישום.

מכתב האישום עולה עוד כי הנאשם אנס את המתלוננת בחמש הזדמנויות שונות ואף ביצע בה מעשה סדום. כמו כן הוא מואשם כי איים עליה ותקף אותה, תוך כדי שהוא גורם לה חבלות של ממש.

ממשרד המשפטים נמסר כי "מדובר בכתב אישום חמור ואף תקדימי, היות ומיוחסות לנאשם הן עבירת סחר בבני אדם והן החזקה בתנאי עבדות". הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו של אלעמור עד תום ההליכים.