המציצן בשירותי נשים באשדוד נשלח לכלא

צעיר בן 22 מאשדוד נהג להציץ לנשים בעת שהתפנו בשירותים במקומות שונים בעיר, בהם בקניון, באמצעות מראה או התפרצות לתאים בהם שהו. בית המשפט גזר עליו 5 חודשי מאסר בפועל ומאסר על תנאי

מציצן סדרתי. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית משפט השלום באשדוד גזר חמישה חודשי מאסר בפועל ומאסר על תנאי על תושב העיר בן 22 שנהג להציץ לשירותי נשים והורשע בפגיעה בפרטיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחד המקרים, כך על פי גזר הדין, שהה האיש בשירותי הנשים בבניין "בית הרופאים" באשדוד ובעת שאחת המתלוננות ישבה על האסלה, פתח את הדלת הנעולה באמצעות מברג שהביא מביתו וניסה להיכנס לתא. כשהמתלוננת צעקה ודחפה את תא השירותים כדי למנוע את כניסתו - הוא נמלט מהמקום.

בפעם אחרת הציץ הצעיר לנשים בתאי השירותים ב"מכון מור" באשדוד דרך חלון שפתח. ארבע שעות לאחר מכן הציץ באמצעות מראה לנשים אשר התפנו בתאי שירותים סמוכים בבניין "יוניטרייד" בעיר. למחרת בצהריים הוא שהה בתא השירותים בבניין "בית הרופאים" וצפה בנשים כשראשו מעל לתאים שלהן.

הנאשם הודה כחלק מהסדר טיעון וביטא תחילה רצון להשתלב במסגרת פיקוח מעצר, אך לאחר שנבחנה האפשרות לשלבו בטיפול קבוצתי לעברייני מין, הכחיש בריאיון את ביצוע העבירות וטען כי אין לו בעיה בתחום המיני ועל כן לא התקבל לקבוצה. לאור סירובו, העריך שירות המבחן כי קיים סיכון ממשי להמשך ביצוע עבירות דומות, אותו ניתן לצמצם רק עם התערבות טיפולית מתאימה.

בנוסף לעונשי המאסר, קבע בית המשפט כי הצעיר ישלם פיצוי בסך 1,500 שקלים לאחת המתלוננות.