השיפוצניק סימם את לקוחותיו - ותקף מינית

בית המשפט גזר עונש של שש שנות מאסר על תושב מזרח ירושלים בן 36, שהורשע בכך שסימם לקוחות שבבתיהם עבד וביצע בהם מעשים מגונים כשהם נמצאים בערפול חושים. עוד נקבע כי ישלם פיצוי כספי למתלוננים

סימם והטריד לקוחותיו. אילוסטרציה (AP)

בית משפט השלום בירושלים גזר היום שש שנות מאסר על יאסר גיאר, תושב מזרח העיר בן 36, שהורשע בביצוע מעשים מגונים בלקוחותיו, לאחר שסימם אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום נגדו פורטו מספר תלונות שהוגשו על ידי כמה מלקוחותיו של גיאר, שעבד כצבע בבתיהם. במהלך עבודתו, כך על פי כתב האישום, הוא ניצל חוסר תשומת לב מצידם של המתלוננים והחדיר חומר כלשהו לכוסות השתייה שלהם. בעקבות זאת, נגרמו להם תחושות קיצוניות של עייפות, טשטוש וחוסר שליטה.

בשניים מהמקרים, ניצל גיאר את מצבן של המתלוננות וביצע בהן מעשים מגונים בזמן שלא היו מסוגלות להתנגד לו. עוד נכתב, כי באחד מהמקרים ביצע הנאשם את העבירות כלפי המתלוננת נגדו וכלפי בעלה, שאף הוא תיאר תחושות דומות.

השופטת חגית מאק-קלמנוביץ' שלחה את גיאר לשש נים בכלא, בניכוי ימי מעצרו, וגזרה עליו גם מאסר על תנאי לשנה אחת, מאסר על תנאי לשלושה חודשים למשך שלוש שנים על עבירות של גניבה ופיצוי לכל אחד מהמתלוננים בסך כולל של כ-30 אלף שקלים.