מסתמן: ה"אופנובנק 2" יואשם ברצח

הבוקר הוגשה הצהרת תובע בעניינו של גבי קורסונסקי, החשוד בביצוע מספר מעשי שוד וברצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל במהלך שוד בסניף בנק בנס-ציונה. מעצרו הוארך בחמישה ימים. "דברים רבים שסברו שיכלו לקשור למרשי - התגלו כשום דבר", אמר פרקליטו

ה"אופנובנק 2" בבית המשפט (חדשות 2)

לבית משפט השלום ברמלה הוגשה הבוקר הצהרת תובע נגד גבי קורסונסקי, ה"אופנובנק 2", החשוד כי שדד כמה בנקים ורצח מאבטח. בתום הדיון בעניינו, הוארך מעצרו בחמישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קורסונסקי חשוד בביצועם של מספר מקרי שוד וברצח המאבטח יניב אנגלר ז"ל במהלך שוד בנק בבאר יעקב בשנת 2011, בפרשייה שזכתה במשטרה לכינוי "בצע הכסף". עד כה, טענו החוקרים כי הוא חשוד בביצוע של 15 מעשי שוד. אולם כעת מתברר, כי ככל הנראה הם מתקשים למצוא ראיות לחלק מהם.

"למשטרה לקח זמן רב לגבש את הראיות הללו", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט פרקליטו של קורסונסקי, עו"ד שחר חצרוני. "דברים רבים שסברו שיכלו לקשור למרשי - התגלו כשום דבר".

בחודש דצמבר האחרון נלכד קורסונסקי, לוחם משמר הגבול בעברו, לאחר שניסה לשדוד סניף מזרחי-טפחות בנס ציונה. כשעזב את המקום עם הכסף ששדד מהכספרית - עצרו אותו שוטרי היחידה המרכזית של מחוז מרכז והביאו אותו למעצר.

אביו של אנגלר ז"ל: "מקווה שיישב בכלא למשך שארית חייו"

"שיישב בכלא לשארית חייו". אנגלר ז"ל (חדשות 2)

עם היוודע דבר מעצרו של קורסונסקי, הביעו במשפחתו של המאבטח יניב אנגלר ז"ל סיפוק על תפיסתו של האדם החשוד שבתוך שנה וחצי היה אחראי ל-14 מעשי שוד אלימים - ובהם האירוע שגבה את חיי בנם.

"יש איזושהי נחמה שעצרו את הרוצח הזה", אמר אביו, אשר, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מצד אחד, אני שמח על העבודה שהוא נעצר - אך את בני אף אחד לא יחזיר", הוסיף, והביע את תקוותו כי "אולי בכך שהוא יישב מאחורי סורג ובריח - מנענו את השוד והרצח הבאים". אביו של אנגלר ז"ל ציין, כי לדעתו רמת המסוכנות של החשוד גברה מאז שנרצח בנו.

"לא היה לו מה להפסיד", אמר. "עבור הרצח של יניב הוא היה מרצה את עונשו, אך הוא יודע שביכולתו להיכנס לסניף בנק, לשדוד ואם היה מרגיש מאוים על ידי מאבטח, לקוח או פקיד - לא להסס ולירות", ציין בביטחון והדגיש: "אני מקווה שהוא יישב בכלא למשך שארית חייו ושלא יזכה לראות אור יום".