מאסר עולם לרוצח חברתו בגלל סיגריות

שנה וחצי חלפו מאז נפתח תיק הרצח הזה, שהגיע היום לכדי הכרעה סופית: במהלך ויכוח על הרגלי העישון של בת זוגו, רצח אותה ויטלי מיכלוב, תושב פתח תקווה בן 41, לאחר שדקר אותה למעלה מ-10 פעמים. לאחר שביצע את המעשה, קנה פרחים שהניח לצד גופתה. הוא נשלח למאסר עולם ויפצה את משפחת הקורבן ב-258 אלף שקלים

הנרצחת על רקע זירת הרצח

ויטלי מיכלוב נשלח היום לרצות מאסר עולם בגין רצח בת זוגו, אולגה סורינוב, לפני כשנה וחצי. מיכלוב דקר את סורינוב למעלה מעשר פעמים במהלך ויכוח, לאחר שהשליך את קופסת הסיגריות שלה לאשפה ומחה על הרגלי העישון שלה. בית המשפט גזר עליו היום את העונש וקבע גם כי יידרש לפצות את בשני משפחתה של הקורבן ב-258 אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

כתב האישום בפרשה הוגש נגד ויטלי מיכלוב בן ה-41 בספטמבר 2011. הוא הואשם ברצח של סורינוב בפתח תקווה. המסמך תיאר את ההשתלשלות המצמררת של אירועי יום הרצח: הסיבה לרצח היה ריב בין בני הזוג - על הרגלי העישון של האישה.

החל מחודש אפריל 2011 היו מיכלוב וסורינוב בני זוג, וכחודש לאחר מכן, עברו להתגורר ביחד בדירה ברחוב רמב"ם בפתח תקווה. בכתב האישום מצוין כי מערכת היחסים בין השניים הייתה סוערת ולוותה בריבים תכופים. יום לפני הרצח, הם רבו על נושא הסיגריות ולמחרת, בעת ששהו השניים לבד בדירה, התעמתה סורינוב עם מיכלוב על כך שהשליך את הסיגריות שלה וכנראה גם ביקשה ממנו לסיים את מערכת היחסים.

במהלך הריב, לקח מיכלוב סכין ארוכה מהמטבח והדף את זוגתו למיטה בחדר השינה. הוא ריתק את בת זוגו למיטה ודקר אותה יותר מעשר פעמים. הדקירות גרמו לפציעות שהובילו למותה של סורינוב.

מיד לאחר מכן שטף מיכלוב את ידיו ואת הסכין מדם ועטף את זוגתו, שזה עתה רצח, בכלי מיטה ושקיות זבל. לאחר מכן קנה פרחים, חזר לדירה והניח אותם ליד סורינוב, ביחד עם פתק ועליו נכתב ברוסית "אני אוהב אותך מאוד".