תיעוד: הנאשם ברצח הכפול בבאר-שבע בשיחה עם המשטרה

כחודש אחרי שיבגני בגץ ירה, לפי כתב האישום, באשתו גלינה ובספר רוסלן זכרוב עקב החשד שניהלו רומן, נחשפה הערב הקלטת פנייתו למוקד 100 - דקות אחרי הזוועה. "הרגתי, בואו - אבל אל תירו בי", הוא אמר בקור רוח. כך זה נשמע

יבגני בגץ ירה למוות לפני כחודש באשתו, גלינה, ובגבר נוסף - רוסלן זכרוב - מי שסבר שעמו ניהלה רומן מאחורי גבו. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום חמור המייחס לו רצח כפול של השניים, והערב נחשף במהדורה המרכזית של חדשות 2 תיעוד שיחת הטלפון שניהל הנאשם עם מוקד המשטרה מיד אחרי שהשלים את ביצוע תכניתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בגץ, בן 23, היה נשוי לגלינה בחמש השנים האחרונות. עד לאירוע לא היה לו עבר פלילי, ולפרנסתו עבד כמאבטח במוסדות חינוך - תפקיד שמתוקפו החזיק אקדח ברישיון. בחקירתו סיפר כי תכנן את הרצח זמן רב מראש, אחרי שגלינה ביקשה לסיים את הקשר ביניהם בהסבר כי יש בחייה גבר אחר. בערב הרצח עקב יבגני אחריה, הבחין בה נכנסת למספרה - ואז ירה בה ובזכרוב למוות.

זירת הרצח, בחודש שעבר (חדשות 2)

כך התנהלה שיחת הטלפון עם מוקד המשטרה:

בגץ: הרגתי שני אנשים ברחוב מצדה, אבל אל תירו בי - אני שוכב על הרצפה.

מוקד 100: אני שולחת לשם אמבולנס. מה קרה בדיוק?

בגץ: הרגתי שני אנשים עם האקדח שלי. יריתי כי הבן אדם פשוט שכב הרבה זמן עם האישה שלי. בואו לפה בבקשה. יש פה הרבה אנשים ואני ארה גם בהם.

מוקד 100: לא, אתה לא יורה באף אחד. תחכה.

אלי בניה, עורך דינו של יבגני בגץ מטעם הסנגוריה הציבורית, אמר כי מרשו היה אדם נורמטיבי עד הרצח - אז "החל להזות עולם דמיוני שבו אשתו בגדה בו". הוא ציין כי בכוונתו לבקש לערוך לבגץ בדיקה פסיכיאטרית.