הסדר טיעון עם אריתריאים שניסו לאנוס נערה

הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם שלושה אריתראים שניסו לאנוס נערה בערב יום העצמאות, בעת שהלכה ברחוב בתל אביב עם בן זוגה. הם יודו בכתב אישום מתוקן במסגרתו יואשמו בניסיון אינוס. האירוע הקשה היה זה שהוביל לפרוץ המהומות בדרום תל אביב במאי האחרון במהלך הפגנות נגד המסתננים

הסדר טיעון עם אריתריאים שתקפו זוג נערים (חדשות 2)

הפרקליטות גיבשה הסדר טיעון עם שלושה אריתראים שתקפו בערב יום העצמאות זוג נערים מהצפון שבאו לבלות בתל אביב. האירוע החל בניסיון לשדוד מהשניים טלפונים סלולריים והסתיים בתקיפה מינית חמורה של הנערה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

על פי האישומים, שניים מהשלושה ניסו לאנוס את הצעירה ואילו חברם הפיל לרצפה את בן זוגה ומנע ממנו להושיט לה עזרה. למרות הוכחות DNA חותכות, לפיהן השניים תקפו את הנערה מינית, החליטה הפרקליטות להאשימם רק בניסיון אינוס בגלל עדות חדשה של הנערה. השניים יודו מחר בכתב אישום מתוקן.

הפרקליטות תבקש לגזור על אחד מהם עד 9 שנות מאסר, על חברו יבקשו לגזור 8 שנות מאסר ו-3 חודשים בשל היותו קטין. היום עדיין יתנהל משא ומתן להסדר טיעון עם הנאשם השלישי עליו מבקשת הפרקליטות לגזור עד 6 שנות מאסר. את החשודים מייצגים עורכי הדין גלית בש, ניל סיימון וקטי צווטקוב מהסנגוריה הציבורית.

תקיפת שני הקטינים הייתה אחד האירועים שהובילו להפגנות הסוערות ולמהומות בשכונת התקווה במאי האחרון.