בנו של העבריין יוסי הררי הורשע בהריגה

דור ב' למשפחת הפשע: רועי הררי, צעיר בן 21 מקיסריה ובנו של העבריין יוסי הררי, הודה היום במסגרת הסדר טיעון בדקירתו של בנצי אברמוב בחוף הים באזור שדות ים לפני כשנה וחצי - בגלל ויכוח על טלפון נייד. בעקבות הודאתו נמחק מכתב האישום סעיף קל יחסית. הפרקליטות צפויה לדרוש את העונש המרבי - 20 שנות מאסר

בני משפחת הררי הודיעו בשנה האחרונה כי הם עזבו את עולם הפשע, אבל אחד מבני המשפחה עומד להיכנס בקרוב לכלא. רועי הררי, בנו של העבריין יוסי הררי, בן 21 מקיסריה, הודה והורשע היום בעבירת הריגה, לאחר שדקר צעיר - בגלל ויכוח על טלפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך המשפט הכחיש הררי הבן את המעורבות שלו במקרה ואם זה לא מספיק, היו שם גם לא מעט מאורעות משונים - עדים שלא הגיעו לבית המשפט, כאלה שהגיעו ושכחו מה ראו כשעלו על הדוכן. היום בבית המשפט, הררי הודה במסגרת הסדר טיעון במיוחס לו ובתמורה - הפרקליטות הורידה מכתב האישום סעיף שולי של החזקת סכין.

עורכי דינו של רועי הררי מבקשים להקל בעונשו כיוון שמדובר בצעיר ללא עבר פלילי ששירת בצבא, אבל בפרקליטות לא מתכוונים לוותר ודורשים 20 שנות מאסר - העונש המירבי בגין העבירה.

הרקע להרשעה: ויכוח על אייפון

הררי הואשם לפני כשנה בהריגת בנצי אברמוב מאור עקיבא ביוני שעבר, בשיאה של קטטה שפרצה בין שני צעירים על מכשיר אייפון סמוך לחוף של קיבוץ שדות ים שליד חדרה.

המריבה החלה בין שני צעירים, וכעבור זמן קצר הצטרף אליה הררי, בן 19. מאוחר יותר הגיע למקום אברמוב, בן 23 במותו, ששהה עם חבריו בחוף, והבחין במתרחש.

לפי כתב האישום, ניגש אברמוב אל הררי ואל שני הצעירים שהתעמתו - "בינו לבין הררי החלו חילופי האשמות ודחיפות שבמהלכם הוציא הררי מכיסו סכין שהחזיק שלא למטרה כשרה, ודקר באמצעותה את המנוח בבטנו דקירה אחת בעומק כשבעה סנטימטרים".

מיד לאחר שנדקר, ברח אברמוב מהמקום ובהמשך הובהל לבית חולים במצב קשה - שם מת מפצעיו כעבור כשלושה שבועות. בכתב האישום ציינו כי מותו של אברמוב היה תוצאה של "כשל רב-מערכתי שנגרם מפצע הדקירה, עם נזק לעורק ולווריד ראשיים בחלל הבטן".