תועדו במצלמות כשהם יורים בבן משפחה יריבה - וזוכו מרצח

שלושה נאשמים ברצח מוסטפא אסעיפן לפני שנתיים בנצרת זוכו היום בבית המשפט המחוזי בעיר מאשמת רצח. שניים מהם הואשמו בהריגה, על אף שתועדו יורים באסעיפן לאור יום על ידי מצלמות אבטחה שהיו במקום

כארם חמודה היום בבית המשפט (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בנצרת זיכה היום מעבירת רצח את כארם חמודה, תושב העיר שתועד במצלמות אבטחה לפני שנתיים יורה בבן משפחה יריבה, מוסטפא אסעיפן, לאור יום והרשיע אותו בהריגה. הוא הורשע גם בעבירה של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שותפו של חמודה לאירוע הירי, כרם חמודה זוכה מחמת הספק מעבירת הרצח שיוחסה לו. השותף השלישי לתקרית, חמזי חמודה, הורשע בתקיפה בנסיבות מחמירות.

הרצח, שאירע באוגוסט 2010, זכור היטב לתושבי נצרת בשל האכזריות הרבה שבה הוא בוצע. כארם חמודה תועד כשהוא יורה בבן משפחה יריבה ללא כל סיבה לאור יום, ואחר כך גופת הקורבן תועדה כשהיא נגררת אל מקום אחר בכוונה לשבש את החקירה.

שנה וחצי לאחר אותו האירוע, כמעט באורח פלא, כלי הנשק אותר - על ידי לא אחר מאשר השופט תאופיק כתיילי שדן בתיק. באותה תקופה, מסר הנאשם את המיקום המדויק של הנשק, ובמהלך סיור שערך השופט בזירת הרצח נמצא האקדח בחבית ישנה שהייתה במקום. 

מברכים על ההחלטה

"מברכים על ההחלטה. עו"ד שרמן (חדשות 2)
עורכי דינו של חמודה, עו"ד דוד יפתח ועו"ד משה שרמן, אמרו היום לחדשות 2 באינטרנט לאחר הכרעת הדין כי "מדובר בהחלטה תקדימית, שלמרות סרטון מצלמות האבטחה, בית המשפט החליט כי מדובר בהריגה, כאשר מרשנו לא התכוון לרצוח את המנוח. אנו מברכים על ההחלטה שהתקבלה".

בפרקליטות מחוז צפון אמרו כי ילמדו את חומר הכרעת הדין ולאחר מכן יחליטו האם לערער על ההחלטה. בפרקליטות הדגישו כי הנאשם ירה במטרה לרצוח והודיעו כי בדיון גזר הדין יבקשו את מלוא חומרת העונש.