הנקמה בשוטרים: מכתבים אישיים מעליבים

כבר שנתיים שד"ר שלמה שמידק, שנעצר בעבר בעקבות הליך גירושים, מנהל בגלל אותו מעצר מאבק נגד המשטרה. הוא מגיש נגדה תביעות אזרחיות ושולח מכתבים לתחנות המשטרה נגד "השוטר התימני ו"המפקד החזיר". בתגובה הוגשו נגדו כתבי אישום על העלבת עובדי ציבור

רופא מקריית אתא, שנעצר בעבר בעקבות הליך גירושין, מנהל בגלל אותו מעצר מאבק נגד המשטרה: הוא מגיש נגדה תביעות אזרחיות ושולח מכתבי נאצה ישירות לתחנות משטרה. בתגובה, הוגשו נגדו כתבי אישום בגין העלבת עובד ציבור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה כמעט שנתיים שד"ר שלמה שמידק אוסף כתבות שליליות על המשטרה ושולח לתחנות בדואר או בפקס בתוספת הערות אישיות: על "השוטר התימני", "מפקד התחנה החזיר" או "החוקרת סיליקון".

המאבק החל לאחר ששמידק נעצר בטעות, לטענתו, במסגרת סכסוך גירושים. מאז, הגיש הרופא שתי עתירות לבג"ץ ושלוש תביעות אזרחיות נגד המשטרה, שמצידה הגיבה בשני כתבי אישום עם עשרות סעיפים.

"הפרקליטות לא יודעת מה לעשות איתי"

"אני בטוח בצדקתי ובדרכי", אומר ד"ר שמידק. "הפרקליטות לא יודעת מה לעשות איתי כיוון שהם מאוד נעלבו מזה שאני אומר להם בפנים מה הם ומי הם. הם והמשטרה".

פרקליטו של הרופא, עו"ד עידן אדרי, טען בתגובה לכתבי האישום כי "לא ייתכן שכשהרופא מגיש תלונה הוא נעצר במקום, ומצד שני, כשמגישים תלונה נגדו הוא גם נעצר. האבסורד הוא שהם רצים לבית המשפט".

מי צודק ומי הקורבן בסיפור הזה? כנראה שבית המשפט יכריע.