האב שטלטל את ילדיו הואשם בהריגה

כתב אישום הוגש נגד תושב גוש דן בגין תקיפה והתעללות בילדיו התאומים, שהובילה להריגת בנו התינוק. הוא הואשם כי בעת שהיו התינוקות בהשגחתו הוא אחז בחוזקה בבתו וגרם לה לשטפי דם ובאותה עת טלטל את בנו וחבט בראשו פעמיים, מה שהוביל לאובדן הכרתו

כתב אישום חמור נגד "האב המטלטל": פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מ', תושב גוש דן, בגין תקיפה והתעללות בילדיו, שהובילה למות בנו הפעוט. האב נאשם בהריגה, בתקיפת קטין הגורמת לו חבלה חמורה ובהתעללות בקטין או בחסר ישע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, תקף האב את ילדיו התאומים בחודש ינואר השנה, כשהיו בהשגחתו. הוא אחז בידה של בתו בחוזקה וגרם לה שטפי דם, ובאותה העת תקף את בנו, טלטל אותו וחבט בראשו פעמיים - מה שהוביל לאובדן הכרתו של הפעוט ולאשפוזו. בבית החולים התברר כי התקיפה גרמה לפעוט נזק חמור, והוא נפטר כעבור מספר ימים.

ההורים הכחישו בחקירה

בראשית השנה נחשפה הפרשה החמורה, בעקבות אשפוזם של תאומים, בן ובת, בני ארבעה חודשים בלבד, במצב קשה בבית החולים שיבא תל השומר. הפעוט מת מפצעיו כעבור מספר ימים, והמשטרה עיכבה לחקירה את זוג ההורים בחשד כי להתעללות קשה בילדיהם.

בדיקה שנערכה לזוג התאומים קבעה כי החבלות החמורות על גופם נגרמו להם בשל טלטול - ולא בעקבות מחלה. ההורים המשיכו להכחיש במהלך החקירה שהיו אחראים לפגיעה בילדיהם. השניים הותירו בתחילה רושם של אנשים נורמטיביים על חוקרי המשטרה, אך התקשו להשיב לשאלות השוטרים לגבי הגורם לחבלות הקשות של התאומים.

בתום חקירה ממושכת, החליטה הפרקליטות בימים האחרונים להגיש כתב אישום כנגד האב בגין הריגה. האם, שנחשדה עם מעצרה במעורבות בפגיעה בתינוקות - לא תואשם. "ראיות חדשות נגד האב הן שהובילו אותנו להחלטה", ציינו בפרקליטות.