מעסה הורשע באונס תיירת אמריקנית

תושב חיפה בן 37, שעבד כמעסה בספא של מלון "יערות הכרמל" הורשע באונס ובביצוע מעשה סדום במטופלת. השופטים קבעו כי גרסת המתלוננת אמינה ואילו זו של הנאשם, שטען כי התיירת היא שיזמה את המגע המיני, חסרת כל ביסוס

המעסה הסורר הורשע באונס, אילוסטרציה (רויטרס)

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע תושב העיר בן ה-37, שעבד בעבר כמעסה בספא של מלון "יערות הכרמל", באונס ומעשה סדום של תיירת אמריקנית, במהלך טיפול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום מפורטת גרסת המתלוננת, תושבת ארה"ב בת ה-48, שטענה כי במהלך טיפול במלון, אילץ אותה הנאשם לגעת באיבר מינו ולאחר מכן ביצע בה מעשה סדום. מנגד, טען המעסה כי המטופלת היא שיזמה את המגע המיני. לדבריו, בשום שלב המתלוננת לא התנגדה למעשיו.

במהלך המשפט הסבירה המתלוננת כי לא יכלה להתנגד למעשיו של המעסה, כי "מנגנון קיפאון והתנתקות" מופעל אצלה, לאחר שחוותה התעללות פיזית על ידי אביה ודמות גברית נוספת בעבר. את דבריה אישרה פסיכיאטרית המטפלת בה. "בתי המשפט הכירו לא אחת מצבים בהם קורבן העבירה לא התנגדה ולא צעקה לעזרה בשל פחד וחוסר אונים", הבהירו הושפטים.

לאחר שבחנו את ממצאי החקירה, קבעו השופטים כי הם מקבלים ללא ספק את גרסת המתלוננת ודוחים את גרסת הנאשם. "העובדה שהיא לא התנגדה התנגדות פיזית, לא צעקה ולא נאבקה בכוח אלא קפאה במקומה, אינה יכולה להיחשב כהסכמה לבעילה", הבהירו.