5 שנות מאסר למתחזה שאנס מטופלת

אדם שהתחזה למטפל באמצעות תורת הקבלה תקף מינית צעירה שהגיעה אליו לטיפול, לאחר ששכנע אותה שזו הדרך היחידה לפתור את בעיותיה. בית המשפט קבע כי למרות שיחסי המין בוצעו בהסכמת המתלוננת אין להפחית מאשמת הנאשם

5 שנות מאסר למתחזה שאנס מטופלת, אילוסטרצ (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום חמש שנות מאסר בפועל על גבר בן 46 שהתחזה למטפל על פי תורת הקבלה ובעל במרמה צעירה בת 20. בנוסף, הורו לו השופטים לשלם למתלוננת פיצוי כספי בסך 60 אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לפני כשנה וחצי פנתה הצעירה לאדם שהציג עצמו כמטפל באמצעות תורת הקבלה על מנת לפתור בעיות בקשר עם בן זוגה דאז. המתלוננת הגיעה מספר פעמים ל"טיפולים" בדירתו של הנאשם בבת ים, על כל פגישה כזאת שילמה הצעירה 1,800 שקלים.

באחד המפגשים שכנע הנאשם את הצעירה שהיא סובלת מבעיית "חסימה" וכי הדרך לפתור את אותה בעיה היא לפשוט את בגדיה, שהמטפל ימרח על גופה "שמן כוהנים" ושגבר ישכב מעליה. כאשר הצעירה אמרה לנאשם שהיא לא מכירה גבר שיוכל לסייע לה בטיפול הזה הוא הציע את עצמו לתפקיד.

"ההסכמה הושגה בדרכי מרמה"

לאחר שקיבל במרמה את הסכמת הצעירה ביצע הנאשם את "הטיפול" ובעל אותה עד שהגיע לסיפוקו. פעמיים נוספות לאחר מכן שכנע את המתלוננת לבצע את הטיפול וקיבל את הסכמתה לבצעו אך ללא בעילה. למרות זאת, ביצע הנאשם בצעירה אינוס במרמה.

בית המשפט כתב בהחלטתו כי עבירות אינוס לסוגיהן הן עבירות חמורות וכי "חלה החובה להביע מסר עונשי ברור ותקיף נגד מעשים שכאלה וכי למרות שהבעילה בוצעה אומנם ברוב המקרים בהסכמה, אין להפחית מאשמתו של הנאשם שכן ההסכמה הושגה בדרכי מרמה".