הגשת כתב אישום נגד ליברמן נדחתה להמשך השבוע

כתב האישום נגד שר החוץ אביגדור ליברמן לא יוגש היום, אלא במהלך השבוע הקרוב. בפרקליטות טוענים כי הסיבה לדחייה נעוצה במגעים המתקיימים בין סנגורים של ליברמן לפרקליטות בנוגע להסדר טיעון בעניינו

נדחה לשבוע הקרוב. ליברמן ווינשטיין (חדשות 2)

הגשת כתב האישום נגד שר החוץ המתפטר אביגדור ליברמן בפרשת השגריר, שהייתה אמורה להתבצע היום, נדחתה להמשך השבוע. הסיבה לדחייה נעוצה ככל הנראה בכך שעדיין מתנהלים מגעים לגיבוש הסדר טיעון. בנוסף, יש כוונה של עדים למסור מידע נוסף בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ליברמן יואשם בכך שפעל לקדם את שגריר ישראל בבלארוס זאב בן אריה, לאחר שהדליף עבורו פרטים מחקירה שהתנהלה נגדו במדינה המזרח אירופאית. בקרוב ייקבע האם משפטו של ליברמן יתנהל בהרכב של שלושה שופטים על פי הנוהל המקובל כלפי אישי ציבור, או שמא ינוהל על ידי שופט יחיד.

בפגישה שנערכה אתמול בין פרקליטו של ליברמן, עו"ד גיורא אדרת לבין היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, הבהיר האחרון כי אין בכוונתו לוותר על השתת קלון על העבירה שבגינה יוגש כתב אישום בעניינו של ליברמן. מנגד, אמרו מקורביו של ליברמן כי בתנאים האלה, ככל הנראה - הסדר הטיעון לא יקרום עור וגידים.

בסביבתו של ליברמן ציינו לאחר הפגישה בין השניים כי שר החוץ היוצא לא יתמוך בהסכם שיש בו רכיב של קלון, זאת מתוך כוונתו לשוב ולכהן כשר בממשלה הבאה שתוקם לאחר הבחירות בעוד כחודשיים.