ללא סיבה: שוטרים הכו אוהד מכבי תל אביב

שני שוטרים הורשעו בתקיפה בנסיבות חמורות של אוהד מכבי תל אביב שסירב לדרישתם לא להכניס שלטים לאצטדיון בלומפילד. כשביקשו ממנו להזהות, אמר האוהד לשוטרים כי אין ברשותו תעודת זהות. השניים הובילו אותו לחדר העצירים באצטדיון, שם הכו אותו וגרמו לחבלות בפניו

הכו ללא סיבה. אילוסטרציה (גלעד שלמור)

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע היום שני שוטרים שתקפו אוהד של קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב בכניסה לאצטדיון בלומפילד בעיר. על פי כתב האישום, תקפו השוטרים את האוהד בשעה שעסק בהכנת שלטים לקראת המשחק יחד עם חבריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים הנאשמים ניגשו לקבוצת האוהדים והודיעו להם כי אין הם יכולים להכניס את השלטים לשטח האצטדיון. בין השוטרים לאוהדים התפתח ויכוח על רקע כוונת האוהדים להשתמש בשלטים שבמהלכו ביקשו השוטרים מאחד האוהדים להזדהות.

האוהד אמר לשוטרים כי אין ברשותו תעודת זהות ובעקבות זאת עוכב על ידי שניים מהם לחדר עצורים הנמצא במבנה האצטדיון. כשהגיעו לחדר, התבקש האוהד להניח את ידו על ברכו. האוהד סירב ובתגובה סטר לו אחד הנאשמים בפניו. מעוצמת הפגיעה נפלו משקפיו ומכשיר הטלפון הסלולרי של האוהד וניזוקו. השוטר חזר על מעשיו מספר פעמים בשעה שחברו צופה מן הצד.

לאחר הסטירות, הובילו השוטרים את האוהד למקלחות הנמצאות בסמוך לחדר העצורים ודרשו ממנו להתפשט. האוהד שאל אותם מה פשר הדרישה המשונה ובתגובה הכה אותו אחד השוטרים בכל חלקי גופו בזמן שחברו אוחז את ידיו. לאחר שסיימו להכותו שוחרר האוהד בחזרה למשחק. כתוצאה מהתקיפה נגרמו מספר לו חבלות בפניו והוא נזקק לטיפול רפואי.