26 שנות מאסר לבן שהרג את אמו

תושב תל אביב שדקר למוות את אמו החולה לפני 8 חודשים הורשע במסגרת הסדר טיעון בהריגה ונשלח ל-26 שנות מאסר. "נפרשה בפנינו מסכת חיים אומללה של אם ובנה אשר היו שרויים ביחסים של אהבה ושנאה, אלימות ושימוש בסמים", כתבו השופטים בהחלטתם

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום 26 שנות מאסר בפועל על בנימין דניאל דוידי שהורשע בהריגת אמו לפני כשמונה חודשים בתל אביב. במסגרת הסדר הטיעון שונה כתב האישום נגד הבן מרצח להריגה. בנוסף נגזרו על דוידי 30 חודשי מאסר על תנאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באפריל האחרון, לאחר יממה של חיפושים, נעצר דוידי בן ה-41 לאחר שדקר למוות את אמו החולה בת ה-63 בדירתה ברחוב נמיר בעיר. "אני דקרתי פעמיים, אני לא יודע מה היה שם, דברים שלא היו לפני כן", אמר הבן במהלך המשפט.

"בתיק זה נפרשה בפנינו מסכת חיים אומללה של אם ובנה אשר היו שרויים ביחסים של אהבה ושנאה, אלימות ושימוש בסמים", כתבו השופטים בהחלטתם. "כתוצאה ממערכת חיים קשה זו, הידרדר הנאשם לאן שהידרדר, ולאחר שורה של תקיפות כלפי אמו, גרם למותה בדקירות סכין כמתואר בכתב האישום".

השופטים ציינו כי הבן מצטער צער עמוק על המעשה שעשה ומתחרט על התוצאה הקשה, אך יחד עם זאת, "אין להתעלם מהעובדה שכתוצאה ממעשיו, קופחו חייה של אשה אמו, שחייה היו ואומללים".