הותר לפרסום שמו של נהג המונית שמואשם שחטף בת 7

יוסף כהן, בן 48, הוא הנהג שהואשם בביצוע מעשה מגונה בילדה שחטף סמוך לבית ספר באשדוד, לאחר שפיתה אותה לעלות לרכבו.בית המשפט קבע: "ניתן להבין את חששו מפני אלימות שתופגן כלפיו מצד אסירים אחרים, אך הוא לא נבדל ממקרים אחרים"

בית המשפט העליון התיר היום (ראשון) לפרסם את שמו של נהג המונית שהואשם כי חטף ילדה בת 7 מאשדוד ותקף אותה מינית. יוסף כהן, בן 48, הואשם בביצוע מעשה מגונה וחטיפה לשם ביצוע עבירת מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בית המשפט נימק את ההחלטה כשקבע כי "אכן ניתן להבין את חששו של העורר מפני אלימות שתופגן כלפיו מצד אסירים אחרים, אך תופעה זו מוכרת לצערנו ביחס של אסירים לגבי עברייני מין בכלל ואין עניינו של העורר נבדל ממקרים אחרים. מכל מקום, הגנתו של העורר מפני אסירים ועצירים אחרים מסורה לשב"ס, וחזקה על השב"ס כי יעשה את המוטל עליו".

לפני כשבועיים וחצי הוגש לבית המשפט בבאר שבע כתב האישום נגד כהן, שממנו עלה כי בעת ששהה סמוך לבית ספר באשדוד, הבחין בילדה משחקת על המדרכה מחוץ לבית הספר שבו היא לומדת, לאחר סיום יום הלימודים. בעודה ממתינה להסעה לביתה, פיתה אותה כהן לעלות לרכבו.

הילדה סירבה לעלות לרכב והנהג שכנע אותה לחזור בה תוך שהוא אומר לה: "רוצה שוקולד? כדאי לך. בואי ואביא לך". לאחר שהשתכנעה, עלתה עמו למונית - והתיישבה במושב הסמוך לו.

הילדה הושארה לבדה ביער מבוהלת ובוכה

נהג המונית יצא מהעיר ונסע לכיוון ירושלים - עד שהגיע ליער צרעה, שם עצר את הרכב. בשלב הזה ביקש מהילדה לעבור למושב האחורי - ומיד לאחר מכן עשה זאת בעצמו. אז החל לנשק אותה בפיה ולגעת באיבריה המוצנעים תוך שהוא מפשיל את הגרביונים שלבשה.

לאחר שסיים לבצע את זממו, הוצאה הילדה מהרכב, אז אמר לה הנהג: "חכי פה, אני תכף בא". לאחר מכן הוא נמלט מהמקום, בעוד הילדה נשארה לבדה בתוך היער, כשהיא מבוהלת ובוכה.

היא החלה ללכת לכיוון הכביש כשהיא זועקת "תעזרו לי", "תצילו אותי". נהגת שהבחינה בה עצרה, אספה אותה ברכבה, התקשרה לסבתה - והזעיקה את המשטרה.

"הנאשם פיתה את המתלוננת באמצעי תרמית, כפה עליה ללכת מן המקום שבו היא נמצאת, וביצע בה, בהיותה קטינה שטרם מלאו לו שש עשרה שנים, מעשים מגונים, שלא בהסכמתה החופשית, לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים", נכתב בכתב האישום.