צפו: הקוסם שנאשם בתקיפה מינית והקורבן ביום ההולדת

פרקליטו של האדם שהועמד לדין בגין ביצוע מעשים מגונים בילדה בת שבע וחברתה הציג בבית המשפט תיעוד מהרגעים שבה, לכאורה, התרחשה העבירה. בעקבות זאת, הוא שוחרר לביתו ממעצר הבית שבו היה נתון. בפרקליטות הבהירו כי אין בכוונתם לחזור בהם מהעבירות שיוחסו לו

בתחילת החודש האשימה הפרקליטות קוסם מוכר בגין שני מעשים מגונים בשתי בנות שבע במהלך ביצוע קסם במסיבת יום הולדת שאליה הוזמן. בדיון שנערך בעניינו חשף פרקליטו, עו"ד שרון נהרי, צילומים מאותה המסיבה - שבעקבותיהם החליט בית המשפט לשחררו ממעצר הבית שבו היה נתון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני עובד במקצוע הזה כבר 20 שנה", סיפר הקוסם. "בורא עולם נתן לי כוח לשמח אנשים וניצלתי את הכוח הזה למטרות חיוביות במסיבות יום הולדת שאליהן הוזמנתי", הוסיף והדגיש: "בחיים לא נגעתי בילדה בשום דרך שהיא - אלא אם היה הדבר לצורך הקסם. לא מגע אינטימי".הוא המשיך וציין כי "עובדה היא, שבמשך כל השנים - לא התקבלה שום תלונה בנושא".

בשבוע שעבר, במהלך הדיון בבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו של איש הבידור, שלף לפתע פרקליטו, שרון נהרי, את סרט הווידאו המתעד את המסיבה - שבו נראים הרגעים שבהם, לכאורה, ביצע את העבירות המיוחסות לו. בתגובה, בחר בית המשפט לקבל את טענתו וקבע כי "קיימת חולשה ניכרת בתשתית הראייתית של הפרקליטות".

"לא ידעתי מאיפה זה בא; עולמי חרב עליי"

הקוסם המוכר סיפר על הרגעים הקשים שבהם הודיעו לו כי הוא נאשם במעשים הקשים. "עולמי חרב עליי באותו הרגע", סיפר. "לא ידעתי מאיפה זה בא. אני אדם נורמטיבי ללא עבר פלילי ופתאום מאשימים אותי בדברים הללו. לא היה לי מה להגיד", ציין. "קשה להבין איך ניתן לטעון שברגעים שבהם מצולם הקוסם נראה כי הוא נוגע בבנות", אמר פרקליטו, והוסיף: "יש לך מתלוננת שגוללה את האירוע בצורה מאוד מפורטת, ומאידך - כשמסתכלים על הצילומים רואים שמשהו שם לא נכון. הדברים סותרים".

בעקבות התיעוד, החליט בית המשפט לשחרר את הקוסם ממעצר הבית, אך בפרקליטות הודיעו כי לא ייסוגו מהאישומים נגדו והדגישו כי בכוונתם לערער על החלטת בית המשפט.