זקן תשתחרר החודש? מחר ייערך דיון בבקשתה

ועדת השחרורים תדון בבקשתה של ראש לשכת אולמרט לשעבר לקצר את עונשה, ואם זו תתקבל היא צפויה לצאת לחופשי כבר לקראת סוף החודש. זקן ריצתה 6 חודשי מאסר מתוך ה-11 שנגזרו עליה במסגרת הרשעתה בקבלת שוחד בפרשת הולילנד

זקן בדיון בבית המשפט, ארכיון (מוטי קמחי)

שישה חודשים אחרי שהחלה לרצות את עונשה, בעקבות הרשעתה בקבלת שוחד בפרשת הולילנד, תדון מחר (שני) ועדת השחרורים שליד שירות בתי הסוהר בבקשה של שולה זקן לקצר את עונשה - 11 חודשי מאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אם בקשתה של ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט תתקבל, היא צפויה לצאת לחופשי לקראת סוף החודש.

ביולי האחרון התייצבה זקן בבית הכלא נווה תרצה לתחילת ריצוי מאסרה. עם הגעתה לשערי הכלא אמרה: "לא פשוט לדבר על תחושות ביום כזה, אני יותר חושבת על המצב במדינה שלנו ועל החיילים שיחזרו הביתה בשלום. צריך להשאיר את החיים בפרופורציות הנכונות, וזה לא נכון לחשוב רק על עצמך. בימים האחרונים אלו היו עיקר המחשבות שלי - על החיילים שלנו, ושהמנהיגים שלנו יקבלו את ההחלטות הנכונות למען עם ישראל".

עם אולמרט באחד הדיונים בבית המשפט (פלאש 90, עומר מירון)

לאחר מכן פנתה זקן בדברים לכלי התקשורת הרבים שהגיעו לסקר את כניסתה: "אני רוצה להודות לכם שאתם מלווים אותי כל הזמן וניפגש שוב בעוד זמן קצר. כמו שאמרתי ביום גזר הדין, עוד יבוא היום שיהיה לי מה להגיד. זה עוד לא היום הזה".

מאז, הספיקה זקן להופיע בבית המשפט ולהעיד נגד הבוס שלעבר אולמרט במסגרת פתיחתו המחודשת של תיק טלנסקי, עדות שכללה חשיפת הקלטות מביכות במיוחד משיחות עם ראש הממשלה לשעבר - שהקליטה בחשאי ואשר היו אלה שהביאו לפתיחת התיק.