ליאורה ברקו תשתחרר ביום ראשון

עורכת הדין לשעבר, שנשלחה למאסר אחרי שהורשעה בהברחת סמים ללקוחותיה בכלא, תצא לחופשי בתחילת השבוע הבא. היא ריצתה חמישה חודשי מאסר. ברקו ייצגה במשך שנים את איציק בר-מוחה ואלירן דרי, אנשי ה"כנופיה הירושלמית". ב-2011 אותר בשפתון שנשאה קוקאין שהביאה לפגיעה בבית הסוהר השרון

תשתחרר ביום ראשון. עו"ד ברקו (חדשות 2)

עורכת הדין ליאורה ברקו צפויה להשתחרר כבר ביום ראשון הקרוב מהכלא, לאחר שריצתה חמישה חודשי מאסר בגין הברחת סמים ללקוחותיה בכלא. היא נידונה בשנת 2011 לשבעה חודשי מאסר, והחלה לרצות אותם ביוני האחרון, לאחר שערעורה נדחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

שנת 2011 בהחלט לא הייתה השנה של עורכת הדין הפלילית ליאורה ברקו. תחילה היא הורשעה בהברחת סמים ללקוחותיה בכלא, כשהם מוסווים בתוך שפתון במהלך פגישה ביניהם בכלא השרון.

כעבור כמה חודשים, באוקטובר 2011, הוזעקה המשטרה לביתה, לאחר שנמצא בבניינה מצבור אצל"ח שכלל טיל לאו, רימונים, אקדחים ולבנת חבלה.

אחד השכנים בבניינה בראשון לציון הזעיק את המשטרה, שעצרה אותה וחקרה אותה במשך כמה ימים, אך חשד זה לא התגבש לכדי כתב אישום.

ברקו ניסתה לערער גם על הרשעתה באשר להברחת הסמים, אך בית המשפט העליון דחה ערעור זה, והצדיק את העונש שנגזר עליה - 7 חודשי מאסר, אותם החלה לרצות ביוני האחרון. ביום ראשון הקרוב היא תסיים לרצות את עונשה.