כתב אישום: "הפשיט את גיסתו בחדר הילדים"

גבר בן 39 מאופקים הואשם בעבירות של ניסיון אינוס ומעשים מגונים, לאחר שבמשך שנים הטריד את בנות המשפחה שלו, שהיו קטינות באותה העת. על פי האישום, באחד המקרים הוא הכניס לחדר הילדים את גיסתו והפשיט אותה. את חברתו של בתו הוא נישק במהלך הלילה. הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים

הטרדה בתוך המשפחה. אילוסטרציה (רויטרס)

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום לבית משפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושב אופקים בן 39, שבמשך שנים רבות ביצע עבירות מין בבנות משפחתו הקטינות, אחיות של אשתו, זאת לטענתו לשם "צחוק" ובידור. המעשים התרחשו החל משנות ה-90 ועד השנים האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, בהזדמנויות רבות, עת ישבו הנאשם וגיסתו סביב שולחן האוכל יחד עם בני משפחה אחרים, תחב הנאשם את רגלו מתחת לשולחן בין רגליה ונגע מעל בגדיה סמוך לאיבר מינה, שלא בהסכמתה החופשית, הכל "לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים", לשון כתב האישום. באחד המקרים הוא גם נצמד אליה מאחור, הצמיד את איבר מינו לישבנה מעל לבגדיה וחיבק אותה, זאת כשהייתה מתחת לגיל 14.

במקרה אחר, הוא הכניס אותה אל חדר הילדים, פרס סדין על מיטה בחדר, השכיב אותה על המיטה, הפשיט אותה מחצאיתה ותחתוניה וחשף את איבר מינו בפניה. באחד הלילות, הוא אף הטריד את חברתה של בתו במהלך הלילה. בעת שישנה בביתו, הוא הגיע לחדר השינה, רכן לעברה ונישק אותה שלא בהסכמתה. על פי כתב האישום, לאחר ששאלה אותו "מה הוא עושה?", הוא השיב לה כי הוא יוצא מהחדר.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של ניסיון אינוס, מעשים מגונים ועוד. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.